• size ne üstüne giydiğinden türbanla dini neden hemen birbirine bağlantılıyorsunuz. belki gözüne hoş göründüğü için giyiyordur. hadi dini görüşü için giymiş olsun işine inancını karıştırmıyorsa sanane. arabanı tamir ettirdiğin ustaya dinini mi soruyorsun.
  • bu orantıya göre; başı açık olan bir psikolog da inançlı bir hastasının dinden çıkmasına sebep mi olabiliyor? baş örtülü bir psikoloğum vardı ve bana muayene görüşmeleri boyunca dini bir bakış açısı sunmadı. mesleğini icra etmesi gerektiği gibi etti. kötü bir talihsizlik olmuş fakat bunun tespit halini alması üzücü.
  • 'açıl bana' dese 'kolaysa önce sen açıl' diye yanıtlayacağım psikologtur.
  • insanlari ayristirmaya doyamadiniz. gunun en boktan basliklarindan biri olmaya aday .
  • işine gereken ciddiyeti gösterip, inancı ile bilim arasındaki çizgiyi karıştırmadan hastalarına bilimin ışığıyla yardımcı olduğu sürece sorun olmayacak durum.
  • (bkz: beyin ölümü) başlığı
  • bi farkı yok. o da insan, o da okumuş yerleşmiş gelmiş işini yapıyordur(bkz: torpille bi yerlere gelenler hariç)
    demem o ki her ne kadar hükümet dini kullansa, kendi taraflarını yükseltip işe sokmuş olsa dahi; bu her kapalı her dindar her hükümetçi için geçerli değil. önce bi araştırın sonra gidin ya da gitmeyin. amma durduk yere böyle ayrımcılıklara girmeyin.
  • bir dönem danışanı olduğum özelliklere sahip çalışan.
    agnostik olduğumu biliyordu. onca saatte bir kere bile kuran, kitap, allah lafı etmedi; o yönde telkinde bulunmadı. cinsellikle ilgili de bol bol konuştuk.
    işi ile özel hayatını birbirine karıştırmıyorsa sorun yok.
    türbanlıları, kendisine saygı duymayan, ikinci sınıf insan olmayı kabul eden insanlar olarak görürüm genel olarak ama yine ihtiyaç duyarsam yine kendisine gidebilirim. işini doğru yapıyordu.

ek: erkeğim
  • dhshhshshh bir yerlerimle gülüyorum yazayim da ne olursa olsuncu arkadaşlara.
    ulan beyinsizler bir psikolog olmakla dinin,dini yontem ve tasvirlerin ne alakası var anlamış değilim.
    tarafsız bakamazmıs da bilmem ne ..aşağılık psikolojisiyle alttan alttan "ayy bon torcoh otmom" kendinizle barışın insanları ancak öyle sevebilirsiniz.
  • inanmayabilirsiniz.ama inanmadığınız için üstün değilsiniz.inançsızlık sizi kahraman yapmıyor .bırakın inançlı insanları küçük görmeyi.
hesabın var mı? giriş yap