• 17 yıllık akparti iktidarını tek başına çöküş sürecine sokan koca yürekli adam gibi adam. yürüyedur.
  • chp'nin istanbul zaferinin kahramanlarından biri olarak tarihe not düşülecek istanbul sevdalısı.
  • teşekkür ederim turgay. senin sayende o minik fark yaratıldı belki de. o tepki oyları, o minik dönüşleri yarattığın için sağol.

ahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • ekrem imamoğlu'nun kazanmasında emeği gözardı edilmemesi gereken troll.
  • imamoğlu zafer konuşmasında kendisine mutlaka teşekkür etmelidir. adam resmen imamoğlu'nu muhafazakar seçmene tanıttı. işte bu paranın satın alamayacağı bir şeydi.
  • program sonrası editi: ekrem imamoğlu’nu mahallene tanıttığın için, hdp ittifak yalanının patlamasına vesile olduğun için, ekrem imamoğlu yalanlarını sakince yanıtlarken sinirden reklama kaçtığın için, ekrem imamoğlu’nun puanını 2 saatte 2-3 puan yükselttiğin için teşekkürler tugi. seni her yerden yine engelliyorum. çöplüğünde başarılar. unutma bu hep böyle gitmeyecek ;)

tanım da yapalım: türk tv tarihinin en rezil yayınını yapıp kepaze olmuş bir garip müsvedde :)
  • genel yayın yönetmeni olduğu paçavra köşesinden 5 yıl önce selahattin demirtaş’a methiyeler düzen, bugün aynı gazete manşetinden gelen 4 şehit üzerine “mutlu musun ekrem” yazan şahsiyet!!!.

kendisi güç neredeyse onun eteğine sığınıyor.

edit:
    20 dakika önce tivitırdan şunu paylaşıyor.
    “ömrüm boyunca şiddetin her türlüsüne; gerek sözlü gerekse fiziki karşı oldum.
    olmaya da devam edeceğim.
    şiddet kesinlikle ama kesinlikle savunulacak bir eylem biçimi değildir.
    bu vesileyle sayın kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı kınıyorum.”

bu açıklama; bütünüyle kılıçdaroğlu’nu suçlayan, suçuna rağmen bugün maruz kaldığı saldırıyı hak etmiyordu anlamına gelen açıklama. inceden inceye gizliden gizliye kılıçdaroğlu’nu suçun sahibi yapan açıklama. bi kınama yazısı yazacak onu bile beceremiyor şahsiyetsiz. yapamıyor ya, herifin kanında yok.
  • fetöcüdür. bu kadar yalaması bu yüzdendir. 15 temmuzdan sonra fetöcü olup sokaklara çıkanlar gibi bu da. çok yalıyor ki ne olduğu anlaşılmasın.
  • sayemizde 1 saat 45 dk bedava reklam yaptın diyorsun ya turgay farkında değilsin ekrem sayesinde sen 1 saat 45 dk cumhurreyizin taşşaklarını yalama fırsatı buldun. biliyorsun çünkü seni izlediğini. zaten fırsatı da kaçırmadın. deepthroat'ın kitabını yazdın.

evet yarın birgün çoluğun çocuğun burayı okuyacak hiç mi utanmayacaksın onursuz herif.

tarihe not: dönemin istanbul chp belediye başkan adayı ekrem imamoğlu'nu programında ağırlayarak onursuz bir şekilde dönemin cumhurbaşkanı sayın recep tayyip erdoğan'ın (cumhurbaşkanımızı en çok ben seviyorum bu arada) taşşaklarını yalama fırsatı bulmuş ve bunu da karşısında ki adaya saygısızlık yaparak ve çamur atarak yapmaya çalışmıştır. evet bu kişi tam bir yalakadır ve güçlü bir erkin taşşağını yalarken hiç rahatsız olmaz.
  • bir şeyi fark ettiniz mi bilmiyorum fakat bu fetöcülerin allah vergisi bir durumu var. suratlarına bakılınca fetöcü oldukları kabak gibi anlaşılıyor.

içinin kötülüğü suratına yansımış güneş gazetesi bilmemneysi.
hesabın var mı? giriş yap