• bana göre en utanç verici anımız bu başlıkta kavga olmamasıdır.bakın şu;
    (bkz: turk futbolunun en gurur verici ani)başlıkta kan gövdeyi götürüyor ancak bu başlıkta kimse de ''hayır kardeşim o olay abartılacak kadar değil bu daha rezil bir olay''demiyor.çünkü burada yazılan hemen hemen her şey normal bir ülkede açık ara gelmiş geçmiş en rezil olay seçilir.ancak bizde utanç bolluğundan hepsi eşitlemiş durumda hiç biri diğerinden öne dahi çıkamıyor.

neyse ben yine de burun farkıyla konya'da oynanan ve ölen insanların yuhalandığı milli !!!maç diyorum
  • çoğu yazılmış zaten, kurşunlama gibi...
    benim için o an; 2006 denizli-fb maçının tatil edilmeyip devam ettirilmesidir.
    selçuk dereli denen .... çok ah aldın, yatacak yerin yok
  • hepsi birbirinden haklı ayıplar okuduğum başlık. ne rezil bir spor anlayışımız var.
  • ezeli rakibin kendi evinde şampiyonluk kutlamasın diye ışıkları kapatmak.

(bkz: kadıköy hatırası)
  • fenerbahçelilerin hala 6-0 demesi
  • şenol güneşin başına gelen bozuk para sonrası yapılan açıklamalar.
    hepsi mide bulandırıcıydı.
    aziz yıldırımın tesisler dışındaki tüm yaptıkları skandaldır.
  • kimse yazmamış ama hepsinden önce benim aklıma gelen amigo orhan'ın mustafa denizli'ye kafa atma olayıdır. link
  • kesin gs'nin adının geçtiği bir andır!
  • zokora'nın emre'nin taşaklarına tekme atıpta kırmızı yemediği pozisyon türkiye'de futbolun cenazesinin taşındığı pozisyondur.
  • yok sahaya o atilmis, yok sampiyonluk erken kutlanmis, yok taraftar kufur etmis.

hepiniz mi ergen ya da kahve taraftarisiniz be kardesim? bir de sabah aksam futbol konusuyorsunuz burada.

karsiyakali olarak soylerim ki, (bkz: 13 mayıs 2001 diyarbakırspor altay maçı) otesi de yoktur.
hesabın var mı? giriş yap