• (bkz: hisse senedi) son bir yılın dibinde olan kuruluş. seneylein geldiği nokta alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.
  • bir ay içinde iki kez kendilerinden bilet alıp anadolujet tarafından uçurulduğum firma. uçuş başlamadan da operasyonel nedenlerden dolayı anadolujet ile yolculuk yapmalarından dolayı özür dilemekteler. hadi uçakta bir problem oldu diyelim, ikramlar da anadolujet etiketli ikramlar.

tamam anadolujet kötüdür, onunla uçmam demiyorum ama madem böyle birşey yapacaksınız, satarken anadolujet bileti satın.
  • öncelikle türkiye’nin gururudur.
    kendisine rakip dünyada sayılı şirket vardır.............

ve son olarak (bkz: hayırlı forumlar)
  • sandviç mandviç vermeyiniz kardeşim, şu fiyatları düzenleyin ! alım gücü diplerde siz hala bizi si.... pardon düdüklüyorsunuz .
  • kesinlikle kavrayamadığım bir şekilde bilet satan havayolu.

skyscanner 23-29 eylül istanbul-odesa gidiş-geliş fiyat bakıyoruz. farkettiğiniz üzere ukrayna havayolları ve thy saatler aynı, yani ortak uçuş (codeshare) politikası güdüyorlar. bu uçuşlardan 23:10 gidiş ve 01:45 dönüş uçuşu ukrayna havayollarına ait, yani ukrayna havayolu uçağına biniyoruz, geriye kalan tüm diğer seferler ise türk hava yollarına ait. buraya kadar herşey çok net.

ukrayna havayollarına ait 23:10 gidiş ve 01:45 dönüş fiyatı çıkan sonuç ile türk havayollarının ortak uçuşu olan aynı ile vaki 23:10 gidiş ve 01:44 dönüş fiyat farkı nedir allasen! thy fiyatı tam 3 misli! neye istinaden 3 misli? bavul farkı mı yoksa! bu olayı farketmeyen birçok kişi thy üzerinden bu bileti 3 misli almıştır ve alacaktır. çözebilen varsa beri gelsin. buyrun burdan yakın

şöyle düşünelim, ben şu anda bu bileti 600 liraya, hatta ukrayna havayolları sitesinden daha da ucuza alabilirken, x bir kişi thy sitesine girip 1.950 liraya alabilir ve yanyana aynı uçakta otururuz) peki yanımda oturan kişiye bileti 600 liraya aldığımı söylersem, kendini enayi gibi hissetmez mi?

thy resmi site üzerinden bahsettiğim codeshare uçuş 2200 lira

ukrayna havayolları resmi sitesinden bahsettiğim uçuş 103$(sadece el bagajlı)
  • internet sitesi afedersin bokum gibi. zırt pırt hata verir düzeltemezsiniz üyelik bilgilerinizi hiçbir şey doğru çalışmaz.
  • istanbul havaalanındaki tüm uçuşları vaktinde havalanamayan, her zaman geç kalkan ve yolcuları mağdur eden havayolu şirketi.
  • fazla para verip thy'den bilet alırsınız. ama onlar sizi anadolu jet ile seyahat ettirir. bahaneleri ise, operasyonel sebeplermis. o zaman aradaki fiyat farkını iade etsene. insanların paralarını bu şekilde cukkalamaya baslayan hava yolu şirketi.
  • saniyorum artik tum fiyat stratejisini aktarma yolculari uzerine kurmus. benim ve esimin son 3 ayda toplam 4 farkli avrupa ucusu oldu. hepsinde de thy'nin en ucuz secenegi ile diger havayollari arasinda en az 700-800 tl vardi. bu fark yuzunden daha yeni havalimanini kullanamadik. bu kadar makasin tek sebebi servis ve kalite degil diye dusunuyorum cunku ayni rotalara ahl zamaninda sadece 150-200 tl falan fark cikardi, biz bu kadarcik fark icin sabiha'ya tasinmak zorunda kalmazdik. neyse... fiyatlarin makul seviyeye gelmesi dilegi ile.
  • ekonomi sınıfında yeni fiyatlama sistemi ile ücretsiz koltuk seçimini promosyon bilet sınıfında kaldıran. yurt içi tavan fiyatı 500tl yapan firma. pegasus olmasaydı ne olurdu merak ediyorum.

https://www.turkishairlines.com/…za-gore/index.html
hesabın var mı? giriş yap