• genellemedir. bütün genellemeler yanlış da olabilir doğru da olabilir. genellemeyi hepimiz yapıyorsak, genellenebiliriz de. her neyse. mesele şu, bi' keresinde kız arkadaşım bana bi' buket nergis almıştı. hatta sürprizli bi' şekilde, sabahın yedisinde yukarılardan *nereden geldiğini anlayamadığım bi' yerden tam önüme düşmüştü. sonra kafamı kaldırıp hangi oç attı lan bunları diyecektim ki, baktım benim yarim. hay senin kedi canını seveyim. 2 sene önce sevgililer gününde de, akşamın bi' körü, koş yetiş öldüm diye beni çılgın korkulara gark eylemiş, yanına vardığımda ise elinde kocaman bi' çiçekle beni karşılamıştır. hay senin inek canını seveyim. daha var da şimdilik yeter. *

bence bu bir iltifat anısıdır.

edit: başlık başa kalmış.
  • sadece türk kızıyla değil, türk insanıyla bağlayabileceğimiz bir genellemedir, genel olarak türk insanı rahat rahat dugularını, düşüncelerini belli edemez, hep ilk adımı başkalarından bekler, armut piş ağzıma düş modundadır. ya tembeliz ya da çekingeniz.
  • ülke şartlarının yarattığı bir durumdur...

bir erkeğe iltifat edeceksin, hem de türkiye gibi bir yerde... adam anında seni soymaya başlar zihninde...
  • iltifat ettiğinde küçüleceğini düşünen hemcins.
  • erkekleri facebooktan durtulunce bile ereksiyona gecen bir ulkede olmasi gerekendir.
  • iş kendini tutmakta.kendimi tutmasaydım belli etseydim daha mı iyiydi.gereksiz yere onca kırık.ben saçlarımınkiyle uğraşamıyorum, yo.
  • herkesçe bilinen sebeplerle sadece hemcinslerine ve iyi tanıdığı erkeklere iltifat ediyordur.
  • meriçlerden aldığı içi boş iltifatların verdiği gereksiz ego nedeniyle, iltifat etmeyi unuttuklarından kaynaklanan durum.
  • karsidaki yanlis anlayabileceginden oturu sevmiyor olabilirler dedigim ve nadiren karsilastigim durumdur. veya da biz tipsizizdir abi :)
  • bugün çok afedersiniz dışarıya çıktım ve öylece, anlamsızca dolaşırken yanımdan geçen taş gibi olan brunette ablam koskocaman bir gülümseyle "o saçlarınla geçip gitmemelisin öyyyleee" diye mırıldanarak günümü güzelleştirdi. ben de karşılık olarak "çok naziksiniz" deyip yoluma gittim. tümüyle rastlantı eseri ve küçük güzel bir anı oldu bizim için. neden sık karşılaşılmıyor derseniz bazen olurunda ve tadında bırakmayı öğrenmeniz gerektiğini söyleyebilirim. kadın erkek ilişkilerini seks özelinde değerlendirince bu tarz bir samimiyeti öteliyorsunuz farkında değilsiniz. bunun dışında daha önce de karşılaştığım için sizden güzel vibe aldıklarında gayet içten ve rahat olabildiklerini söyleyebilirim. ağızlarından çok güzel şeyler dökülebiliyor kendilerinin. bir tanedir bizim kızlar.
hesabın var mı? giriş yap