901 entry daha
  • evlenmeyin o zaman bırakın şu kızları da yabancı adamlarla evlensinler hiç yoktan kaliteli seks hayatları olur.
  • dün tanıştığım bir italyan kız ile bugün yaklaşık 8 saatimi beraber gezerek geçirdim müze vs. klasik bir tur gibiydi. kadın o kadar naif o kadar insancıldı ve sıfır triple aklımı başımdan aldı desem yeridir. kıza göre çirkinim (ki kız oldukça güzel) ama bir kere olsun beni değersiz hissettirmedi. gezip gördüğü yerlerin fotoğrafını çekmek istememesi, ben anı yaşamaya bakarım demesi bile bırakın türk kızlarını genel olarak biz türk insanından kat be kat daha cool idi ki bizler instagram ve tweeter canlısı birer yaratık haline gelmişiz. aşağılık psikolojisine de girmeyi hiç istemem, biz genel olarak kadını ve erkeğiyle odunuz (istisnalar kaideyi bozmaz.) şu gerçeğe de değinmeden geçemeyeceğim başka milletlerin kızı %51'e %49 da olsa bizimkileri her türlü geçer.

büdüt: matematik zayıf
    (bkz: trip)
    (bkz: trip atmak)
  • türk erkeği olmak olabilir mi!
  • deli hepsi deli
  • sizi hak etmememiz. bence bizi topluca sürgün edin. avrupa ülkelerine tabi malum orada ilgi görmeyiz aklımız başımıza gelir.
  • (bkz: söz)(bkz: kına)(bkz: nişan)(bkz: düğün)

(bkz: kız isteme söz nişan nikah düğün)

birden fazladır.
  • türk kızının sizinle evlenmek için ölmesi.
  • tüm entryleri okumadım, şöyle bi göz attım. söyleyeceğim şu, ailenin aman düğün olsun, kına olsun, çeyiz olsun, bohça da olsun gibi ısrarları sadece kadınların ailesinde yok sevgili yazarlar. bir tanıdığımız vardı, oğlu evlenecekti. evlenecek olan kız kına gecesi yapmak istememiş, gereksiz bulmuş. damadın ailesi de kına gecesi çok seviyormuş, gelinsiz kına yaptılar. bildiğin paraya kıyıp güzel bir mekanda gelin olmadan sadece erkek tarafı toplaşıp oynayıp göbek atmışlar. valla insanlar bi acayip. aileler çok ısrarcı. gelinsiz kına gecesi bile yapıyorlar gördüğünüz gibi. o yüzden arada bir dönüp kendi ailenize de bakabilirsiniz.
  • kıymet bilmez ve iki yüzlüdürler. onlar için yaptığınız bütün iyilik ve fedakarlıklar zamanla unutulur veya değersizleşir. kendi çıkarlarına ne uyuyorsa onlar doğrudur.
    bugüne kadar bir çok türk kızıyla beraberliğim oldu daha bu sekmedi. her şeyden önce kendi götlerini kurtarma peşindedirler.
    eğer itirazı olan varsa tinder'da bir tane bmw direksiyonu gözüken profil fotoğrafıyla ortalama altı bir erkek bir de ortalama üstü fakat zengin imaresi olmayan bir erkek fotoğrafı koyun hangisi ne kadar like alacak görürsünüz.
    türk kızı karakterinden tamamen iğrenme garantilidir, ruh sağlığınızı bozmamaya dikkat edin.
  • türk kızı şöyle kenara dursun. evlenmek için bir neden alsam bu bile kafii…
247 entry daha
hesabın var mı? giriş yap