• donanımhaber'de denk geldiğim bir konu. bayağı mantıklı geldi. (bkz: kabataş erkek lisesi beyin göçü) yaptığı bu dönemde bir kurtuluş yolu olabilir.
    "türk kızları ile vakit kaybetmek gerçekten anlamsız geldi. hepsi birbirinin kopyası burnu havada, özel bir şeyi olmayan, boş boş yaşayan tipler. yabancıların konuşma şekli bile farklı ve daha düzgün."

"bence yabancı biri ile evlenin hem farklı bir kültür tanırsınız, hem çocuğunuz olduğunda birden çok dil bilir ve size vefalı olur, hem de bilgisiz biri ile hayatınızı mahvetmemiş olursunuz."

kaynak
    edit: en azından avrupalı kadınlar analarına burma bilezik, kız kardeşlerine gerdanlık, ağırlığınca altın gibi gasplara başvurmuyorlar. ayrıca maaşa göre koca adayı seçtiklerini de düşünmüyorum. konuyu saptırıp siyasete, abazalığa bağlayanlar var insan gerçekten hayret ediyor. salt konuyu tartışalım lütfen.
    gelen mesaj:"haklisin turk kizlari gibi altin gaspi yapmazlar. su an ve daha once yasadigim sehirlerde, avrupali kizlarin hepsi turk erkegi arar vaziyette zaten. o yuzden turk kizlari ile vakit kaybetmemeli"
    isviçre'den tatil için türkiye'ye giden genç kız, hakkari'ye gelin oldu
    (bkz: türk kızları tedavülden kalksın rus kızları gelsin)
    edit: türk kızları gerçekten güzel olsalar egolarını hakediyorlar derim. ama malumunuz.. ruslar 25 kat daha güzeller ve egoları kezbanlara göre yok denecek kadar az. işte bu türk kızlarını safinaz yapıyor.
  • bence en iyisi elon musk abimizi biraz daha bekleyip marslı kızlarla denemektir. daha önce oraya hiç türk abaza gitmediği için belki bir şansınız olabilir.
  • donanımhabercilere nekrofiliyi tavsiye ediyorum. zorlanmazlar.
  • tabi canım türk erkeklerinin hepsi birer brad pitt, robert de niro zaten.
    (edit: msj kutum patladı ne meriçliğim kaldı ne ibneliğim ...neymiş konu tip değilmiş!?
    tamam lan tipsiz olanlarınızda birer stephen hawking :) ayrıca meriç güzel isim
    bu meriçler size ne etti ?
    ..dün gece sevişemeyen bize saldırıyor vay anasını sayın seyirciler ?!)
  • saçma. kültürünü huyunu suyunu bildiğin kadınlar varken elin gavuru yalnızca eğlenmeliktir.

t. çok sayıda kadından olumsuz cevap almış kızsız adam beyanı
  • konuştuğu erkeklerin maddi durumuna göre liste sıralaması yapan daha sonra listenin en üstündeki isimle evlenen daha sonra evlendiği kişi mal varlığını kaybedince kendine yeni koca adayı arayan yeni nesil kadınlardan mı bahsediyorsunuz? kaldı mı ben seninle soğan ekmek yerim diyen kadın? sevgilisine döner yedirecek erkek sevgili yapmasın diyenler bahsettiğiniz kadınlar değil mi? (bkz: türk kadınının iki yüzlülüğü)
  • bu kadar ırkçı olmanın anlamı yok
  • dedi kendisine hiçbir türk kızının yüz vermeye tenezzül bile etmediği aptal türk erkeği. git bul bakalım çalışıp para kazanıp, evinin temizliğini yapan, yemeğini yapan, çocukları güzel yetiştiren, eşini memnun etmeye çalışan ama sizden de hiçbir şey beklemeyecek “türk kadınından 25 kat güzel” bir saf kadın. türk erkekleri olarak evleneceğiniz kadından bekledikleriniz bunlar. gitsem sorsam bu saydığım özelliklerin hepsinin “annesinde” olduğunu söyler ama. sizi doğuran, yetiştiren annelerinize üzülüyorum.
    ayrıca siz bunlara karşılık olarak ne özelliğe sahipsiniz? çok yakışıklı, çok zeki ya da üstün bir entelektüel birikime sahip misiniz? yok.

insan kendi nasılsa karşısına da öyle kişiler çıkar, öyle eş seçer. yani sizler türk kadınını paragöz, egoist, eğitimsiz diye yaftalıyorsanız, kendinizin ne olduğuna bir bakın önce. siz böyle ezik kalmaya devam ettikçe dünyanın her yerinde karşınıza bu tarz kadınlar çıkacak.
  • -eyyam-ı hüceste-i bahar gelmiş leblerin bahçe-i gül
    -dil-i dubar-ı tarumar eylediniz

-nası geçti
    -skemedik yine
  • dh'de abazalık/kızsızlık oranı %90 falan. o yüzden çok da takmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap