şükela:  tümü | bugün
 • ttnet müzik'in yeni adı.
 • türk telekom grup şirketlerinin aynı isimle tek çatı altında birleşmesi sonucu ttnet müzik servisinin aldığı yeni isimdir.

  ukteci: enazsekizkarakter
 • isminden kaybettiğini düşündüğüm müzik dinleme şeysi. bi spotify var, bi de bu var, arayüz olarak spotify' dan daha hızlı, daha işlevsel. ama dediğim gibi isim önemli daha sempatik, daha tutacak bir isimle piyasada olabilirlerdi. neyse artık. yakında iptal ederim zaten.
 • müzik kültürü üst seviye bir dinleyicinin beklentisini karşılamayan müzik uygulaması. çoğunlukla gündemde ve popüler olan müzikleri listeler. eskilerden kalma bir dinleyici olarak led zeppelin şarkılarını bulamayabilirsiniz.

  premium üye olunmasına rağmen bazı yabancı şarkıları demo halinde dinletiyor.
 • buna spotify'dan daha hızlı ve daha işlevsel diyen insan taş olur taş. göz var izan var be kardeşim yani.

  son zamanlarda şarkıcıların albüm bilgilerinin yarısı kayboldu, zaman zaman samanlıkta iğne aramaya çalışıyoruz.

  bazı önemli sanatçılar yok. müzik arşivi daha çok pop sevenlere yönelik. zaten öne çıkardıkları müziklerden anlaşılıyor.

  size tavsiye ettikleri müzikler tabldot. müzik zevkinize analiz edip ona göre seveceğiniz müzikleri tavsiye etme gibi bir dertleri yok.

  çevrim dışı dinleme hakkını 250 ile sınırlandırmak da neyin nesi?

  radyoların içindeki müzikler çok basit. muhtemelen radyolar elle hazırlanıyor. müzik analizi ile ve bmp tarzı şeyler ile şarkıyı kategorize edebilirsiniz.

  arayüzü sezgisel değil. acayip bi arayüzü var. mesela sanatçı sayfasında niye tüm şarkıları oynatabileceğimiz bir buton yok.

  spotify mesela sizi müzik dinlerken ordan oraya sürüklüyor yeni şeyler keşfetmeniz için yol gösteriyor, böylece uygulamada daha çok vakit geçirmenizi sağlıyor. türk telekom müzik tam devlet dairesi gibi. biraz müzik dinlemek istiyorsanız, bir şeyler keşfetmek istiyorsanız ciddi çaba göstermeniz lazım.

  uygulamayı kullanmamın tek nedeni mobil internet kotasından yemiyor oluşu. onun dışında spotify'a göre zırnık avantajı yok.
 • incecik oynatıcı çubuğuyla şarkıyı ileri geri sararken piksellik refleksler geliştiren uygulama.
 • sitesinde ilk ay ücretsiz daha sonra ise ayda 10 lira yerine 5 lira yazıp en alta ufak puntoyla ilk 6 aydan sonra 10 lira olarak devam edecektir yazılmış olan servis. spotify, apple music varken kimse para vermez buna.
 • ücretsiz dinleme yaptığınızda kaliteyi 32 kbps den veren site. sessizlik olduğunda arka planda hışırtı falan duyuyorsunuz o kadar leş bir kalite var. premium alırsanız tabi bir anda kalite yükseliyor.

  para mara vermeyin la buna. gidin spotify, apple müzik premium alın.