şükela:  tümü | bugün
  • türk telekom grup şirketlerinin aynı isimle tek çatı altında birleşmesi sonucu ttnet müzik servisinin aldığı yeni isimdir.

ukteci: enazsekizkarakter
  • isminden kaybettiğini düşündüğüm müzik dinleme şeysi. bi spotify var, bi de bu var, arayüz olarak spotify' dan daha hızlı, daha işlevsel. ama dediğim gibi isim önemli daha sempatik, daha tutacak bir isimle piyasada olabilirlerdi. neyse artık. yakında iptal ederim zaten.
  • hattınızla 10 tl ve üzeri mobil ödeme yaparsanız otomatik kendi kendine aboneliği başlatıyor ve ilk ay ücretsiz diyor. günde 50 tane spam sms aldığım için gelen smsleri okumuyorum birikiyor öyle. koskoca türk telekom hiçbir şekilde onay smsi almadan abonelik başlatıyor. üstüne üstlük mobil ödemede yapmadan önce bu ödemeyi yaparsanız otomatik türk telekom müzik aboneliği başlayacak diye bilgilendirme de yok. ben ödemeyi yapmışım, telefonu atmışım, ondan sonra bana sms atıyorlar türk telekom müzik aboneliğiniz başlamıştır ilk ay ücretsiz sonra 5 lira. iptal için şunu yazın vs vs. lan yarraaam sen kimsin neyi başlatıyorsun? bunu yapan şunu da yapar; rastgele çekiliş yaptık müşterilerimiz arasında siz çıktınız hattınıza 10 bin tl borç ekliyoruz. istemezseniz iptal yazın 5766721528375181e yollayın. mesajı görmezsen 10 bin ödemek zorundasın. eğer o 5 liram bunlarda kalırsa yemin olsun hayatımı bu uğurda harcarım.
  • müzik kültürü üst seviye bir dinleyicinin beklentisini karşılamayan müzik uygulaması. çoğunlukla gündemde ve popüler olan müzikleri listeler. eskilerden kalma bir dinleyici olarak led zeppelin şarkılarını bulamayabilirsiniz.

premium üye olunmasına rağmen bazı yabancı şarkıları demo halinde dinletiyor.