şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: türkiye)
  • adalet, namus ve demokrasi kavramlarının sınırları içinde yeniden tanımlandığı ülke.
  • kendine saygısı olan insanları "orospu çocuğu" olmaya zorlayan ülke.

eğer bir orospu çocuğu değilseniz dışlanıyorsunuz bu orospu çocukluğunun normal karşılandığı ülkeden.

terörü, medyası, sporu, memuru; orospu çocuğu olmak zorundasınız.

bugün "parasını vererek" ve yaşadığım şehirde yapılmadığı için yaklaşık 200 km ötedeki trabzon`da girdiğim bir sınavda bünyesine kattığı yetersiz memurlarıyla uğraştım. matematik öğretmenlerinin 3 katı atama sayısına sahip olan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni bir sınav görevlisini okulunuza hademe bile yapmazsınız o derece yetersiz.

o yetersiz insanla birlikte dershanede beraber çalıştığım ve devletin bünyesine bu güne kadar katmadığı kalite öğretmenleri ve yaklaşık 45 yaşında, en az 20 senedir özel kurumlarda öğretmenlik yapan insanların "hala" kpss`ye girmelerini birlikte düşündüm.

20 yıldır aynı sektörde çalışan birisi artık hayatını bir rotaya oturtmalıdır. ama o insan hala kendine bir yol aramaya çalışıyor. yarınından ümidi yok.

verdiğim her kuruş vergi, üzerimden ve harcamalarımdan kazandığı her kuruş haram zıkkım olsun bu orospu çocuklarının egemenliğindeki ülkeye.

lanet olsun amına koyduğumun çocukları. l a n e t o l s u n.

edit: bir daha kpss`ye girenin, devlete geçmek isteyenin amına koyim kendi payına. devletinizi, işinizi gücünüzü sikeyim amına koyduğumun çocukları. devletten rızkım olacaksa hayatımın bu gününden sonra bana haram zıkkım olsun. söylemiş miydim, devletinizi sikeyim. ben kürt filan da değilim anasını siktiğimin çocuğu. kanını siktiklerim. kanınızı sikeyim. haysiyetinizin amk.