• başlık sahibi gibi insanlar yoktu henüz ülkede. bu yüzden bile daha güzeldi türkiye.
  • (bkz: eski türkiye'yi özlemek)

yeni türkiye'yi alıp başınıza çalabilirsiniz, ben eskisine dönmek istiyorum.
  • eski türkiye yokluklar ülkesiydi, yeni türkiye pislikler ülkesi.
  • eskiden türkiye yarrak gibiydi, ama ben çocuktum o yüzden herşey daha güzeldi.
  • tarih hep tekerrür eder değerli kardeşlerim
    insanlar hep geçmişteki dönemlerine özlem duymuşlardır .
    günümüz insanları 20 yıl öncesine özlem duyuyor,
    20 yıl önce yaşayanlar ise kendiden 20 önceki döneme hasret duyuyordu . bu böyle devam edecek
  • (bkz: duble yol)
  • eski türkiyede insanlar daha tahammülkardı. şimdi ise barut gibi hemen patlıyorlar, kimseye saygıları yok.
  • hiç iyi olduğunu göremedik. aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık.
  • iski skandali, belediyenin su biriminde yolsuzluk yapilmasi ile cikmisti, sorumlulari hapis yatmisti. o donem gazeteler, tvler gunlerce bu skandali yazmis, yer yerinden oynamisti.

simdi donen dolaplara bakiyorum da adamcagizi bosuna hapsetmisiz, bastaci edilecek adammış.

(bkz: ergun goknel)
    (bkz: iski skandalı)
  • şu yazdığınız platform dahil olmak üzere en azından insanların ana dilinde bir şeyler yazma becerisi yüksekti. başlık ve ilk entrydeki türkçe hataları bir fikir vermesi açısından oldukça ironik bu manada. ve ilaveten bu örgütlü cahil özgüveninin her yere döküp saçılmasına rastlanmıyordu.
hesabın var mı? giriş yap