• şaşırtıcı gerçek. bakmayın google amcaya. 174 diyor. ama yok öyle bir şey. güvenin bana. 5'i üniversite onların. gerisi ya yüksek lise ya da medrese. başarısına göre sıralarsak:

1. bilkent
    2. boğaziçi
    3. koç
    4. odtü
    5. galatasaray

onlar da. kırklareli'ni, bilgi'yi filan kazanıp sevinmeyin üniversiteli oldum diye.

edit: ayrıca (bkz: #29754998)

edit 2: hahaha. zarar verici nit.... aman çok uzun. işte ondan ispiyonlamışlar.

edit 3: (bkz: #35497439)

edit 4: beykent'i hiç sayma genç adam. hem bırak hukuku filan.
  • son yıllarda avm gibi mantar bozması üniversite açıldığı için kısmen gerçektir.
  • tıp eğitimini üniversite çatısında görenlerce eleştirilmiş iddia. üniversiteden kastın anlaşılması gerekiyor öncelikle. insanlara rasyonel, yaratıcı ve kritik düşünme becerisini veren, eğitimini bunlar üzerine kuran kuruma üniversite denir. bu sebeple tıp ve hukuk gibi bölümleri üniversiteye dahil dahi etmemek lazım. onlar yüksek lise bölümleri. lise dersinden farkı yok. ezberle, gel, yaz, mezun ol.
  • bilimsel ve objektif herhangi bir veriye dayandırılmadan, "şaşırtıcı gerçek" şeklinde sunulan bir önerme olmuş. yine aynı şekilde beraberinde verilmiş olan başarı sıralaması listesi de bir o kadar subjektif.

ayrıca (bkz: entry ve nick uyumsuzluğu)
  • doğru gerçekten beş tane var

1- boğaziçi
    2- odtü
    3- itü
    4- iü
    5- okan üniversitesi

ben de bu beşinden birinden mezunum demek ki her şey yolunda

zöge: çekemiyorsunuz. okan üniversitesinin başarısını çekemiyorsunuz!!

en beğenilen entry olduktan sonraki edit: ha şöyle!
  • ulan anadolu üniversitesinin yunus emre kampüsünü hiç gezdin mi?? amına kodumun asalağı.. dediğim önerme... verilen bilgi açısından da gayet üst düzey sosyal derslerde..

(bkz: anadolu üniversitesi devlet konservatuvarı)
  • 1- boğaziçi
    2- odtü
    3- itü
    4- iü
    5- uşak üniversitesi
  • (bkz: mal beyani)
  • düz mantıkla yapılan tespit ziyanı.

neye göre belirlendiği belirtilmelidir. mühendislikte odtü, itü ve yıldız'dan ötesini tanımam.
hesabın var mı? giriş yap