şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendimden biliyorum. tuvalete girdigim zaman çıkamıyorum. yaklaşık olarak 45 dakikadirda tuvalette bulunmaktayım.

yardım edin lan!!

edit : bir yazar arkadasim ders calisiyormus. ben dizi izliyordum lavaboya bilgisayarimi koyarak.

edit 2 : diger bir yazar arkadas sigara demis. birakali 4 ay oldu. mutluyum.
  • telefonu beraberinde tuvalete götürme.
    al eline bir şampuan içindekileri oku. aqua, sodium benzoate, sls ... çok sıkıcı 10 dakikada çıkarsın. *
  • tuvalette gazete okuyan bir babanın oğlu olarak, ilkokul hayatım boyunca tuvalette ders çalışmak gibi bir alışkanlık edinmiştim. ama öyle kuru kuruya sınava çalışmak gibi değil. ödev falan hazırlıyordum. kitaplar defterler kalem silgi ve tabi ki bir sehpa ile tuvalete gidiyordum. bir buçuk saatten aşağı sürede çıktığımı hatırlamıyorum.
  • sigara bu soruna çözüm getirmektedir. sigaranın belkide tek faydası bu olmalı
  • - "elde edeceğin tek şey hemoroid "
  • akıllı telefonların varlığı, klozetin ve ortam
    ısısının rahatlığı ile paraleldir.
    eskiden sobalı evde alaturka tuvalette götün yiyosa uzun dur bakalım o zaman hiç öyle şeyler yoktu :) klozet olsa da buz gibi olurdu oturamazdık
  • tuvalete oturulur, ardından pozisyon alınır.
    stabil konuma geçildiğinde telefon ele alınır.
    şöyle bir ekşi başlıkları taranır hızlı hızlı.
    içlerinden sadece en ilgi çekenleri okunur çünkü tuvalette çok vakit geçirilmemelidir. kalanlar çıkınca okunacaktır.
    ardından sadece tuvalette oynanan oyun açılır. kimisi için offline okey, kimi için poker, vs. hanımlar bu konuda ne yapıyor bilmiyorum.
    hızlı hızlı yüksek risklerle oynanır eğer kumarvari bir oyunsa çünkü bitsin de kalkalım der iç ses.
    ayaklar bu sırada yavaş yavaş hissiyatı kaybeder çünkü tüm bu işler olurken bacaklara dirseklerle baskı yapmak suretiyle telefon kullanılır.
    ardından oyun keyifsiz de olsa bir iki el oynanmış, iş bitmiştir. telefon varsa yandaki lavabo mermerine, yoksa yere konmaya hazırdır.
    ve telefon bırakılır, göt*yıkanır edilir, ayağa kan gittikçe küçük küfürler eşliğinde basılan ayak değiştirilir. bu sırada el yıkanır.
    ve çıkıldığında mis gibi minimum 30 dakika geçmiştir, 2 dakikada sıçtım kalanında ne yaptım diye bu başlığa yazılmaya başlanmıştır.
  • (bkz: pubg)
  • eskiden dersten sıkılınca, evdeki muhabbet bayınca yani bir şeyden kaçmak için tuvalete gider ve orda uzun süre geçirirdim. ama son zamanlarda; hiç bir işim olmasa bile ara ara tuvalete gidip bir şeyler araştırmak istiyorum. orada olunca, boş zamanımı değerlendiriyorum havasına girdiğim için çok verimli geçiyor nedense. bazen merak ettiğim bir şeyler olunca, onu tuvalette araştırayım diyip erteliyorum. öyle kolay kolay değil, bildiğin kendisine bağlandım