• şu anda uzaylı olduğu iddia edilen nihat isimli bir şahısın konu edildiği ciddi bir program yayınlamakta bu kanal.
    izlemeyen çok üzülür.

özetleyeyim kısaca;
    metin gürgen isimli bir konuk var kendisi nihat kral adında bir uzaylıyla uzun yıllar çeşitli deneyimler yaşadığını söylüyor.
    nihat kral, orion gezegeninden gelmiş.

uzaylıların dünya ile ilgili amacı da açıklandı programda;
    "gelecekte uzaylılarla insanlar dünyada festival yapacak."

---------
    işte ben böylesi ciddiyetli saçmalamayı seviyorum. mizahın temeli budur.
  • gördüğüm en seksi isme sahip tv kanalı.

(bkz: tv yala)
  • hafta içi kökler(kunta kinte) dizisini yayınlamaya başlamasıyla dikkatimi çeken kanal. umarım sonuna kadar yayınlanır.
  • bonanza, küçük ev, ve kara şimşek gibi üç efsane diziyi birden yayınlayan ailemizin kanalı. keşke vakit olsa da hepsini izlyebilsek.
  • tarihin tozlu sayfalarına ömer çavuşoğlu'nun pontus ithamlarıyla trabzon'u karaladığı gün girmişti. mehmet ali yılmaz gibi kendi şehrine bu kadar ihanet eden birin kanalından bir şey olmayacağı o gün çok net olarak görülmüştü. darısı karadeniz gazetesinin başına.
  • 100'den fazla (eski) çalışanıyla mahkemelik olan kanal. mahkemeye "tv em kanalında 1 kişi çalışmaktadır. bizi dava eden bu kişiyi tanımıyoruz. bizde böyle biri çalışmamıştır." şeklinde savunma yapmışlardır.

oysa kanalda çekilmiş onca fotoğraf ve video var, program sonlarında geçen isimler var, hatta şu anda çalışan onlarca kişi var, sen mahkemeye "bizde 1 kişi çalışıyor" de.

mehmet ali yılmaz'ın avukatlarını gözden geçirmesi gerekiyor.

(bkz: oha)

edit: imla
  • tv kanalı. serbest vuruş adlı spor programı haftaya başlıyor. kimler yok ki; sabri ugan, lemi çelik, büşah gençer, adnan aybaba ve mehmet baransu. ali sami alkış olsa kadro tam olurmuş.
  • logosunda tvem "egemenlik milletin" yazıyor! şaka her halde!
  • bonanza, mike hammer, küçük ev, kara şimşek gibi dizileri ve hafta sonları sabahtan yayınladığı çocuk sineması akabinde western filmleri ile beni çocukluğumdaki tek kanallı trt'li dönemlere götüren tv kanalı.
  • an itibariyle guguk kuşu'nu yayınlayan kanal. bildiğin fanatiği oldum ulan kanalın.
hesabın var mı? giriş yap