• anladığım kadarıyla ağır depresyonda olan intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi tarafından yazması yaklaşık 5 gün süren dehşet verici trajikomik flood. tamamını okuduğumda editlerim.

okumak isteyenler için ahan da flood: https://twitter.com/…tatus/1279130028773650433?s=21

evet hepsini okudum. bu enayimizin psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum. enayi kişisi narsisist, inanılmaz manipülatif ve duygusal istismarcı. 14 yaşında kızı alıp kendi isteğine göre şekillendirmek istemiş, kız büyüyüp özgürlüğüne kavuşunca yedirememiş kendine. tam bir pedofili örneği. öykü’cüm umarım bu goethe kılıklı sapıktan tez zamanda kurtulursun.

edit: imla

zorunlu edit: bazı çok zeki sherlock’lar profilimi inceleyip benim enayi reis olduğuma karar kılmışlar. * enayi reis olsam gelip burda başlık açıp kendimi tüm türkiye’ye rezil etmez gider alfa erasmus muharrem’i bulur dertleşirdim. aptal aptal konuşmayın. kötü bir ayrılık yaşadığım için zamanında içimizi dökmüşüz sözlüğe. burdan çıkarım yaparak saçma varsayımlarla beni enayi reis ilan edenleri kınıyorum. hepinize iyi geceler diliyorum bebeklerim.

edit3: burdan sevgili muharrem ince’ye sevgilerimi yolluyorum. ponçiğim bu konu hakkında tweet atarken açtığım başlığı kullanmış: görsel
  • https://twitter.com/…tatus/1279482378671534085?s=19

enayi, bu emojileri gönderenin sevgisine kendini inandırmış. daha fazla okuyamadım.
    allah akıl fikir sabır ne veriyorsa versin.

edit: çocuk, kendinden yaşça küçük olan sevgilisini büyüsün, kendini hazır hissetsin bilmem ne diyerek 4 senede sikememiş ama elin oğlu 2 günde sikmiş. bütün tatava bu. 28 yaşında adamsın. üzüldüğün şeye bak.

edit2: gelen birkaç mesajda adamın üzüntüsüyle dalga geçiyormuşum gibi algılandığımı farkettim. aldatılmış olmaya üzülmesi normal ama çocuğun üzüldüğü konu "muharrem sikti de ben sikemedim" olunca ister istemez ciddiye alamıyorsun. neyse allah kolaylık versin ne diyelim.
  • sabah sabah kafa açtın birader. ne intiharı allasen? al iki sakinleştirici, mesaj at bana iki bara gidelim, iki takılalım, biraz da sohbet edelim, kendine gel.

zaten farkettiysen ki etmişsindir akıllı adama benziyorsun, sen güçsüzlüğünü açık verdikçe kızlar acımadan daha da vurmuş ahah. çok komik olay lan bu. değişik bir doğa harikası amk. ama böyle işte birader. mıç mıç mesajların kusura bakma baydı beni, belki okursun buraları, bu romantizmi 90'lar çocuğu olmana mı bağlayayım, marvel filmlerine mi, yoksa la fontaine masallarına mı bilemedim.

ama şunu bil, kız kötü filan değil. bilincini takip eden normal bir insan sadece. ne kendinden ne de ondan nefret et. yaşadığın durumu çok iyi anladım, çok detaylı anlatmışsın. yanlış veya doğru diye değerlendirmiyorum olay akışını, sadece olayın karakterinle ilgisi yok diyorum. bahsettiğin konfor alanında asıl sen biraz fazla kalmış ve dünyada olup bitene kendini kapamışsın. geç farketmek ve farkındalık düzeyin çok yüksekken bu durumu ayıkmak psikolojini zedelemiş hafiften hepsi bu.

ama bu sen fark etmeden önce de böyleydi. ekşi feministleri valla sopayla kovalar beni ama, kadınlar güce tapar babuş. güç ise negotiable bir şeydir.

sen amcı yani dersin, öyle değil de çapkın diyelim ehehe der. anladın? kızlar valla kızmayın. seviyorum sizi. öpüldünüz.

edit : o değil de inci sözlüğün tsigalkosu'nun üni hikayesiyle büyüyen adam şu mevzuyu 300 metre öteden koklardı. az hayatı takip edin be abicim. ne diyeyim ki ya. sabah sabah valla, sigara yaktım iyi mi.

edit2: ulan başka edit geçmeyecektim de link bu nedir amk ya ahahahahaha ölüyorum.
  • "erasmusta muhartemle olduğun gece intihar ettim" gibi bir cümle içeren flood.

erasmus diyor, muharrem diyor.

italya'ya gidip lahmacun yemiş hanım ablamız.

bu kısmı alta edit geçmiştim ama üst sırayı hakeden edit;

"sağlıklı ilişki adına ne yaptın? nude bile o kadar az attın ki..." gibi bir kısım var. i-na-nıl-maz! bu nude işine çok içerlemiş, devamlı bundan bahsediyor.. ve buna veryansın eden adam bu kızı 7 yılda 4 kez görmüş, ve 29 yaşında ve en korkunç kısmı, bu abaza kendisini çok ciddi anlamda bir ilişki gurusu zannediyor.

bak bundan çok bomba çıkar. okuyup satır başlarını editlerim.

edit1: her boka aralara çok rahat türkçe karşılığı olan ingilizce tümceler, deyimler ve kalıplar yerleştirmen neden? kızla konuşurken de lol yazıp durmuş. sen bu derece buna özen, ama senin tabirinle "senin yetiştirdiğin kız" italya'ya gidip lahmacun yesin, muharremi öpsün.

edit2: kendisini çok entelektüel zanneden bir arkadaş var ortada ama buram buram avamlık kokuyor. yukarıda bir arkadaşın koyduğu whatsapp yazışmalarına bakın, iğrenç.

edit3: dileğin köprüden düşmesine neden bu kadar güldüm ki ben?

edit4: yetişkin insan ilişkisi ve gerçek bir ilişki arayıp 7 yıl içinde 4 kez gördüğü kızdan bahsediyor. 7 yılda toplasan 6-7 kes sexting yaptık diye ağlıyor, bana ilişkimizin flört dahil 1. yılında ilk kez nude gönderdin diye sitem ediyor. olayın özeti de bu aslında; 7 yılda bana vermedin, muharreme verdin diyor, 29 yaşında senin yüzünden hala bakirim diyor, öykü'yü değil muharrem'i kıskanıyor aslında.

edit5: bütün kızlar bunun kapısına köleymiş, yalvarıyorlarmış bununla sevişmek için. bunu söyleyen adam 7 yıl boyunca verecek umuduyla 60 günde 1 telefonla konuşabildiği, 4 kez sevgilisini gördüğü ilişki yürüten adam.

edit6: discord serveri mi ne ondan açmış, oraya bugün ne yaptık köşesi falan açmış, fantezi köşesi açmış haha. örnek ilişki olarak bize kaktırmaya çalıştığı bu.

edit7: 29 yaşında bakir olmanın suçlusu öykü değil dostum. 20li yaşlarımım ortasında zirvedeyken sen girdin hayatıma hala bakirim, ama muharrem öyle mi diye içerlemişsin. peşinden koşan kızlar, kendisiylensevişmek isteyen kızlar varsa, sen böyle bir adam olarak 20li yaşlarına bakir girmen zaten inanılmaz dostum. senin libidon hiç olmamış ki!?

debe bi işe yarasın editi: (bkz: donetsk'te mahsur kalan türkler)
  • ‘’erasmus gerçekten dünyadaki en iğrenç oluşumlardan biri. akp il binası kadar iğrenç. o kadar dejenere.’’

(bkz: kardeşim kafan çok güzel olmuş güle güle kullan)

edit: sevdiceğinin dört yıl boyunca saçının teline bile dokunmaya kıyamayan 29 yaşında bir bakirin sevdiceğinin erasmustayken muharrem adlı arkadaşına verip kendisini boynuzlamasıyla ‘bana niye vermedin’ diye sıyırıp isyan ettiği bir garip fllood.

zorunlu edit: erasmus yapan hemcinslerim vurmayın, öldüm. baştaki ifade floodun sahibine ait, bana değil.
  • adama tavsiye olarak "sana kız mı yok be oğlum" dendiği flood.

(bkz: sad but true)
  • ya bırak tamamen psikolojik sorunları olan bir adam kızî suçlaya suçlaya yazmış.

hıyar kendinden 7 8 yaş küçük kızla takılıyor. 24 yaşında biri gidip 17 yaşında kızla takılır mı? onda da sadece internetten görüşerek 4 sene sevgili olduğunu düşünüyor. hiç görmediğin oturmadigin kişiyle nasıl sevgili olunur?

adamın tek derdi de kızın gidip muharremle yatması bununla yatmaması. bir kere yatsaydı yazmazdı bu floodu filan.

çevre böyle psikopatlarla doldu maalesef. büyük ihtimalle hep yalnızdı. kızdan iki ilgi görünce sevgili olduk sandı. kızda hâliyle gerçek bir ilişki istediği için muharremle takıldı. veya bu psikopat yakasını bırakmadı ikisi de olabilir.
  • öncelikle derdini gibeyim afedersin.

işte tam da bu

özet: 25 yaşında sevgili olduğu 17 yaşındaki kızla 29 yaşına kadar sevgili olan abimiz bir türlü kızla cinsel münasebet yaşayamamış lakin kız erasmusa gidiyor ve ondan ayrılır ayrılmaz başkasına öptürüyor sonunda üşüten abinin ilginç hikayesi. bu arada sevgili oldukları da mechul 4 senelik ilişkide 4 gün mü ne buluşmuşlar, görüntülü konuşma yok sürekli online yazışma ve 7-8!!! telefon konuşması geçmiş aralarında.
    adam buna sevgililik diyor bu arada.

kusura bakma ama bankalarla ben daha çok görüşüyorum.

anlatış adeta bir genç werther’in acıları.

sürekli kanıtlı tespitler yapılmış kant’tan kısımlar verilmiş belli ki okuyan bir arkadaşımız ama,

birader azıcık alaylı ol bu nedir ya, hayat kitaptan ibaret değil bak kızı alaylı eleman gundiklemiş saniyesinde.

okudukça daha ilginç bir hal alıyor. ya kimse kusura bakmasın ama bu eleman haketmiş.aga bi çık etrafına bir bak dünyada ne oluyor, aşırı okuyunca adam olunmuyor, kızın da suçu yok he bu kadar salak olursan vallahi yok.

zayıf bir tipsin anlaşılan, aşırı kibarlık, eziklik vb o kadar okuyacağına kadınların alfa erkek tercih ettiğini de bilmen gerekir.
    bak diğer eleman mutlu olmuş, belki senin kadar bilgili değil ama alaylı hop emcüklemiş hatunu. çünkü eğlenmişler.

geçenler de bana yine bu tarz bir konudan yokuş yapan bir arkadaşla flört aşamasındayken yollarımızı ayırdık. ben bu tarz konularda netlik taraftarıyım all in değilse bir şey, orada bir olay yoktur.
  • erasmus giden sevgili içerir.

(bkz: remember, no russian!)
  • berbat türkçesi ile kusma isteği uyandıran seri. bu ne arkadaş, plaza türkçesi desen o bile değil. hiç utanmadın mı gerçekten?

hayır bir de aralara makalelerden bölümler eklemiş. insanlar yazdıkları akademik tezler için bu kadar uğraşmıyor bu ülkede. bu açıdan tebrik etmek lazım.
818 entry daha
hesabın var mı? giriş yap