• medeni olmadığını kabul eden bireyin beyanı.
  • daha geçen gün taksim'den gece 2 de kadıköy'e gelen arkadaşım sarhoşken taksiye bindi, istifra etmiş ve inerken eşyalarını araçta unutmuş. taksici eşyalarını (cüzdan,telefon vs) getirmek için 300 lira para istedi. taksiciyi biz bulduk (plakadan) kendisi kimlik vs olmasına, telefon açık olmasına rağmen kimseye ulaşmadı, arayanları açmayıp, telefonu kapatıp, üstüne bir de simkartı çıkarıyor...

bırakın taksicilere pr yapmayı, sizin yandaşlarınız, seçmenleriniz, kitleniz belki yer ama biz yemeyiz. böyle beyinsiz insanların "sanatçı" olarak anıldığı ülke için normal bu olaylar dizisi.
  • kaç tane taksi plakası olduğunu merak ettim.
    demet hanım’ın tercihidir, ben de şahsen elektrik geldi diye gaz lambasını bırakacak değilim..
    tabi ki insanlar ticari kayıp yaşamamak adına bu tür söylemleri kullanacaktır, ayıplamam da kınamam da .. fakat ortada bir gerçek var ki uber kısa zamanda plaka fiyatlarını yarının altına çekecektir.
  • popülizmin bu ülkede iş yaptığını bilen yeteneksiz beyanı. zaten sen bu kafayla medeni olamazsın ki. uber konusundaki fikir beyanı bunun küçük bir işareti sadece. allah'tan, sesini duyurma hakkı otomatik olarak ciddiye alınma hakkını beraberinde getirmiyor.
  • taksi kullanmayan biri taksileri savunuyorsa, ya taksi plakası vardır ya da taksi reklamı için para almıştır. benim aklıma başka bir şey gelmiyor.
  • medeni ve çağdaş bir ülkede ancak pavyon seviyesindeki mekanlarda sahne alabilecek bir kıro beyanı.
  • işte özgüven budur!

medeniyeti kabul etmeyeceğim diye bas bas bağıran bir "sanatçı(!)"
  • bilmem kaç tane taksi plakası olduğu için olabilir mi acaba?

sen etme biz medeni insan olduğumuz için kabul ediyoruz.
  • bu açıklamayı yaptığı için kendisine sonuz teşekkürlerimi sunuyorum.
    bu tartışmada doğru tarafta olduğumuzu bir kez daha bizlere göstermiş oldu kendileri.
hesabın var mı? giriş yap