• uzun yolculuklarda, nikotin bantı yapıştırıp, yanmayan sigara ile simule edilebilir. garip garip bakanlara ise "evet ben iradesiz bir insanım, sigara içmeyi seviyorum ve biraz daha bakmaya devam edersen bu yolculuğu sana zehir edebilirim" bakışı atmak yeterlidir.
  • bir kisim charter ucaklarda serbest olan eylem...
  • thy uçaklarında kabin görevlilerinin cep telefonu açmakla bir tuttukları eylem. fettan bir kabin amiri ile istanbul sydney arasında direkt uçuşa* hazırlananlara şimdiden sabırlı ve iradeli günler diliyorum.
  • thy özelinde bakacak olursak 1 nisan 1999 tarihine kadar serbest olan, jalda ise hala serbest olan ve hiç bir zaman yasaklanamayacak eylem.
  • ortamdaki basınçlı atmosferi berbat edecek olan gereksiz eylem.
    normal bir mekana göre çok daha dar bir alan uçak kabininde tehlikeli ve sağlığa normalden daha zararlı olabilecek eylem.
  • belki cockpitte rahatlıkla yapılan eylem.
  • eski günlerde kalmış, o zamanlar kıymetini bilemediğimiz eylem. aaahhh ah, şimdi tadı çıkmıyor o kahvelerin, içkilerin
  • eskiden sıklıkla yaptığımız, bugünlerde uçağa bindiğimde ise zamanında nasıl olup da izin verdiklerine akıl sır erdiremediğim eylem.
  • ferhan sensoy, hacı komunist adli kitabinda nasil yapildigini anlatmistir.
  • bugün şahit olduğum, yurdum gurbetçilerinin başarıyla ifa ettiği olay. kaptan pilotu şoka uğratıp, ayar verdirmiştir.
hesabın var mı? giriş yap