293 entry daha
  • sinema tv mezunuyum. formasyon da aldim. ama ileride olur da medya okuryazarligi ve benzeri alanlar ana ders olur diye..

yani bi kosede duruyor. su an issizim 5 aydir.

ıngilizce bildigim icin yakin cevrem ucretli ingilizce ogretmenligi yapmam konusunda onerilerde bulunuyor. ben de onlara her defasinda hic yorulmadan usanmadan miniklerin ya da genclerin gunahina giremeyecegimi ve en basinda bu ise emek verip dursek curutmus bu isin okulunu okumus arkadaslarin vebalini alamayacagimi ustune basa basa soyluyorum!

ve ne olursa olsun 5 ay daha issiz kalsam da bu duzene yenik dusmeyecegim!! her sey bozulacak koseler kapilacak belki ama ben onlardan olmayacagim!!!

cunku ben en basta kendimi ve kisiligimi seviyorum!!
  • baştan aşağıya kadar saçma bir uygulama ama devlet öğretmenlik okumuş olanları bu konuda sonuna kullanıyor ne sigorta tam yatıyor ne bazı aylar aldığın maaş tam oluyor bazen asgari ücretin yarısına bile indiği zamanlar oluyor bunun derhal kalkması ve ülkemizdeki öğretmen açığı bu şekilde değil de kadrolu öğretmenler ile tamamlanması gerekmektedir çünkü bir çocuğa yapılabilecek en kötü şeyler birisi her yıl hatta dönem öğretmenini değiştirmektir
  • ne öldüren ne de güldüren ogretmenlik türü. ancak süründürür. mecbur kalan kim varsa en kisa zamanda atanmasi dileklerimle.
329 entry daha
hesabın var mı? giriş yap