• bence türkiyeyi işin içine dahil etmeye çalışan barzo bir hareket. tamamen masum göremiyorum. halk istediğini yapar ama türkiye bayraktarla ilgili paylaşım yapılmamasını rica etmişken ukrayna devleti/istihbaratı eliyle de cayır cayır her gün paylasim yapılması tesadüf gelmiyor.

p***ler yeter lan iliğimizi sömürdünüz. hangi ülke başka ülkeden silah alıp bu kadar gergin bir ortamda reklamını yapar yahu? o silahın parasını vermişsin, artık senin olan bir şeyi kimi ürettiğinin ne önemi var ya? ruslar zaten kinci millet...

mahalle kavgasında sürekli abi ismi veren velet gibiler.
  • çok değil bundan 1.5 sene önce rusya'nın ankara büyükelçisi aleksey yerhov s-400'ler hakkında ne demiş beraber bakalım.

'türkiye'nin bizden satın almak istediği ürünü biz sattık. bu sistemlerin sahibi türkiye'dir. tamamen ülkenin kararına bağlı bir durum. duruma basit bir örnekle bakalım: ben bir aracın distribütörüyüm siz de benden araç almak istediniz. satış yaptık. sizden parayı aldım, aracı verdim. araç sizin. ister plaja gidin, ister patates taşıyın, isterseniz üstüne makineli tüfek monte edin savaşa katılın,onu garajda saklamak sizin doğal hakkınız.'

kaynak

bu açıklama ışığında ukrayna isterse sihaların üzerine makineli tüfek takıp taraya taraya bile gidebilir, isterse de marş şarkı yazar ve bundan türkiye'nin sorumlu tutulması gibi saçma bir mantık olamaz.

(bkz: senin adamın gol diyo)
  • tek hedef türkiye'yi savaşa sokmak.. bu kadar net.
  • bizi karıştırmayın bilader vurun gecin iste. bize patlayacak.
    (bkz: isim verme tezcan)
  • değişik kafaları görmemizi sağlamıştır, azerbaycan vurdukça çoluk çocuk bile paylaştı siha videolarını. ermenistan ya da müttefiği rusya bize savaş mı açtı. o değil, rusya ukrayna'ya girmeden bayraktar siha'ları bilmiyor muydu? biz rusya'dan s- 400 aldık diye ukraynalılar trip mi attılar. sakin olunmalı. siha konusunda dünyada isim yapmamız gelecekte savunma ve hava sanayimiz konularında faydalı olacaktır.
  • paylaşan clash report hesabı bizim meşhur suriye saldırımız zamanı ortaya çıktı ve çok büyük olasılıkla bizim istihbaratın yönetiminde/güdümünde.

bizimkiler durumdan hoşnut gibi.
  • lan milli maç yapmıyonuz savaşıyorsunuz. mal mısınız oglum bunlar nasıl paylaşımlar. :d
  • adamlar ciddi ciddi savaş zamanı oturmuş şarkı yazmış kayıt almışlar. lan bu ukraynalılar ne orjinal çıktı valla güldüm ne yalan söyliyim.

sözleri de şu seviyede:
    “bizde size kabaran bir şey var,
    bayraktar”

vurduğunuz gol olsun yiğit ukrayna genelkurmayı.
  • ulan kırk yılda bir iyi bir silah yaptık o da dönüp dolaşıp başımızı belaya sokacak.
  • mevzu afrika'daki bir devletin bayrağına bayraktar resmi koymasına doğru gidiyor.
hesabın var mı? giriş yap