• ukrayna'da yakaladıkları türk erkeklerini dövmeleriyle ünlüdürler.

"turistik" bir ziyaret sebebiyle ukrayna'ya gitmek isteyen suser varsa dikkat etsin derim.*
  • tabularınızı şaşırtıcı biçimde yıkabilirler. party animal sandığınız tipler dengeli evcimen olabilir hatta alkolün su gibi aktığını sandığınız hayatlardan özel günlerde sadece şarap içen insanlar çıkabilir. genellememek lazım
  • son birkaç ayda, iş icabı dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışan biri olarak söylemeliyim ki, ukraynali erkekler gördüğüm en kibar ve saygılı erkekleri olmaya adaylar. hepsi mi ayni olur? evet, oluyormuş efendim. yapmaniz gereken işi yapip yardim ettiğiniz için bile öyle naif iltifatlarla ve samimi teşekkür ediyorlar ki, daha önce muhatap olduğu kişilerin ne denli kaba olduğunu farkediyorsunuz.
  • değil 2 gün 3 ay görüşüp hiç cinsellik kelimesi bile geçmeyen türk erkeklerinden çok farklılar. çok...

sırf bu sebeple türk erkeklerinden çok farklı olmaları ilginç olan grup.

edit : yazar bir arkadaşımız "türk erkeklerinden çok farklılar 2 gündür konuşuyoruz hiç cinsellikten bahsetmedik, hep benden konuşuyoruz ehi ehi" tarzı bir entry girmişti. ona istinaden girilmişti ancak kaçınca saçma bir entry olmuş. 2 gün cinsellik konuşmamış bu kişiler nedeniyle türk erkeklerini aşağılayıp ukraynalıları yere göğe sığdıramayan entrynin birden kaybolması kötü olmuş. kezban running...
  • gerçekten çok yakışıklı ve çok tatlılar.
    sokakta her adım başı aşık olabileceğiniz tipler var ( kumral seviyorsanız :) )
    ukraynada gece kulübünde biriyle tanışmıştım, çok güzel sohbet etmiş ve güzel vakit geçirmiştik.
    çok kibar, oldukça kaliteli bir çocuktu.
  • (bkz: inanma seni sikecek)

ünlü düşünür doğu eşrefoğlu nun dediği gibi ;

" aslan ceylanı yemeye 40 gün önceden karar verir de , 40 gün ortalıkta gözükmez karnının gurultusu duyulmasın diye "
  • biz türk erkekleri gibi değiller, 30'dan sonra çöküyorlar.
  • biz türk erkekleri gibi değiller.

biz seksi önden yapıp sonrasında muhabbet ediyoruz.
  • kadınları güzel olduğuna göre aynı gen havuzdan gelen erkekleri de doğal olarak yakışıklıdır.
  • sevişmeyi düşünmüyorsa friendzone kümesine girmişsin haberin yok dediğim saplı cinsdaşlarım.

bizim kültürde isteyerek ya da istemeyerek yapılan cinsel perhiz yaygın. muhafazakar ailenin çocuklarında zaten öyle bir hayat yok. arada, tek tük, belki de evlenene kadar hiç. aptal olmayan türk erkeği kolay kolay muhabbeti oraya getirmez. mecburen kadından gelmesini bekler. zaten şerbetli her türlü bekler mk. *2 güne getiren türk erkeği ağır abazadır ya da aptal olduğundan yanlış sinyal almıştır. ya da karakteri böyledir ondan uzak durmak gerekir onu da bad boy seven kızlar düşünsün.

malumunuz ukrayna'da böyle bir şey yok. ağır dindar değilse ki gençlerin çoğu değil, 3. buluşmadan sonra götü başı oynama başlar. 2 günde sevişmeye getirmez tabi onu yapan hayvandır. ama çok sürmeden gelecektir. gelmiyorsa kalemini kırmıştır, sende gözü yoktur.

sen bilir kişi misin sen kimsin lan diyebilirsiniz. değilim götümden sıktım. yine de gözlemlerim iyidir. bu konuda kendime güvenirim. *

edit: katolik değil ortodoks imişler. salladım orayı dindar demek istedik işte. katolikler ağır dindardır. yine ben yine gözlem. *
hesabın var mı? giriş yap