şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sarışın olurlar. somurtgan olurlar. şansınız yok. ortadoğu veya anadolu güzeli de olsanız sizin yerinize kendi kadınını tercih edecektir akıllı adam, niye salaklık edip te gen israfı yapsın? bazı istisnalar vardır tabii. yabancı hatun diye yine sarışın beyaz kadını seçerler. soyları tükensin istemezler saftirik avrupalılar gibi. ayrıca alkolik olurlar. ayrıca bu arkadaşlara yanaşmadan önce müslüman kadının gayrimüslimle evlenmesinin yasak olduğunu, kültür farklılığından dolayı bir yerde kopup gideceğini, seksi ihtiyaç olarak gördüklerinden çıkmaya başladığınız anlardan itibaren onunla yatmanız gerektiğini, yoksa sizin ruhunuz bile duymadan başka kızlarla yatacağını unutmayın. buna en güzel örneklerden biri persepolis filmindeki iranlı kızın fransız sevgilisidir. avrupalı erkeklerin çoğu somurtganlık, sadece beyazla evlilik şartı ve alkoliklik dışında böyledir. türk kadınına tekmeyi er ya da geç basar ve avrupalı kadın alırlar.
 • bi rus erkekleri bi de bunlar. çoğu doğru düzgün ingilizce bilmez. avrupa'nın herhangi bir şehrinde bunlardan biriyle iletişim kurmak zorunda kalırsanız vay halinize. zordur o iş vesselam.

  not: bu bir genellemedir. elbette istisnalar vardır.

  neyse bu ilk izlenimim. bir süre bi kaç tanesiyle ev arkadaşı olacağım. daha iyi gözlemleyip aktarmaya çalışacağım.
 • şahsen birkaç tanesiyle tanışmış olmam hasebiyle ingilizce ile aralarının pek iyi olmadığını rahatlıkla söyleyebileceğim erkeklerdir.

  hatta bir tanesi vardır ki iki-üç yıldır amerika'da yaşamakta ve ingilizce'yi doğrultup da iki kelime konuşmayı becerememektedir.

  ama genelde iyi çocuklar, yakışıklı falan. kafa insanlar. onların da tek dertleri hayatlarını düzene koymak. hayat standartları ukrayna'nın büyük bir kesiminde kötüdür. malesef...
 • ukrayna'da yakaladıkları türk erkeklerini dövmeleriyle ünlüdürler.

  "turistik" bir ziyaret sebebiyle ukrayna'ya gitmek isteyen suser varsa dikkat etsin derim.*