• türkler demese tayland mı diye ufak bir şüphe oluşabilecek fakat öyle dediği için hemen ukrayna olarak anlaşılabilecek durum. nedense bu konuda bu iki ülke geliyor akla.
  • bizde hep konyalilara aynı şeyi söylüyoruz .adamlar antalya'yi yazın 42 plaka şahinleriyle mesken tutuyor.
  • kadını haksız göstermek için feminizm bayrağının kötü taraflarına gizlenmeye gerek yok

gayet haklıdır, suriyeli eleman türkiyede kamera şakası adı altında kızlara sarktığında ana avrad burada sövüp çocuğu linç ettiniz.

“e ama biz paramızla gidiyoruz” derseniz demek ki parası olan suriyeliye pezevenklik yapıp kızlarınızı satmayı bir turizm aktivitesi olarak gösterdiğiniz gerçeğini ortaya koymuş olursunuz.

bi kerede empati yapın !
  • kadının haklı olup olmaması konusuna girmeyeceğim. sonuçta kendi fikri, ama yurt dışından sadece bu amaçla ülkemize gelinse, türk'e gitmek diye deyim olsa falan namus ayağına demeyeceği hatta yapmayacağı kalmayanlar tarafından eleştirilmesi komiktir. o amaçla gitmeyenleri tenzih ediyorum zaten öyle insanlar namus takıntılı da değiller. ama özelliklekarıya gidenlerin çoğu kendi karısına kızına bakıldığında da canavar kesilen tipler.
  • shdhjdhehhdjd sevgilisi ukrayna’ya gidiyor diye ayrılan güzel kızlarım bu duruma çok mutlu olmuşunuz fakat türk erkekleri malumunuz eli ve beyni sikinde gezen, bekaret takıntılı ahlak bekçileri oldukları için ukrayna’ya sevişmeye giden kızlarımıza yazık ettiniz.

edit: mesaj kutum açık ilk küfür eden namus bekçisi eril kişiye bir kutu prezervatif yolluyorum anacım gönderin gelsin.
  • yakında araplar için aynı şeyi diyeceklerin “hehö feminik üstünü çokar ne dedoon anlaşılmıor” diye espri yaptığı haykırış.
    ukrayna’ya uçkur sevdasına gidenlerin geride bıraktığı kızlar için araplar geliyor.
    (bkz: etme bulma dünyası)
  • yok canıım ne alakası var? oraya giden erkeklerimiz kendilerini geliştirmek, bi iki yer görmek, sosyalleşmek için falan geliyorlar ablacım . dürtüsel olarak insanoğlunun ihtiyaçları doğrultusunda yaşanan aktivitelerden kimseyi sorumu tutamayız ki.yoksa erkeklerimiz seks için değil operaya geliyor valla bak
  • gereksiz bir çıkıştır.
    18 yaşını geçen her insan, istediği her ülkeye gerekli şartları sağlayarak gitmekte, karşılıklı rıza olursa da istediği insanla sevişmekte özgürdür.
    bırakın isteyen gezmeye isteyen sevişmeye gitsin. size ne ki ?
  • ukrayna’da yaşıyorum. kesinlikle katılıyorum bu ablamıza. buraya gelen türkler bizi burada iki paralık etti. bize karşı olan iyi izlenimlerin hepsini alıp götürdüler ve ırkçılık görmeye başladık artık.
  • türkiye'den kuvvetli bir destek gelecektir. türkiye'den de defolun.
hesabın var mı? giriş yap