şükela:  tümü | bugün
 • muharrem ince diyarbakır mitingini gerçekleştirken ülkü ince ve gaye usluer tarafından yapılmış ziyarettir.
  https://twitter.com/…tas/status/1006200157455749120
 • çok zarif bir dayanışma mesajıdır.
 • seçim boyunca gördüğüm en zarif hareket. muharrem ince’nin birleştirici, uzlaşmacı ve barış diline yeni yeni alışıp umutlanmaya başlamışken, yüzümüz gülüyorken bu zarafet türkiye’nin geleceği için çok mutlu etti beni. muharrem ince zaten tüm başkanlık adaylarını ziyaret etmişti, bu hareketi ile bir kere daha alkışladık. nefret söylemi ile, kindar nesil ile, cinsiyetçilik ve benzer bir sürü negatif söylem ile körüklenen atmosferde nefes almamızı sağlıyor muharrem ince. hayatımda ilk kez birinin mitinglerini izliyorum, ilk kez bir siyasinin mitingine gittim, bağdat caddesinde ve insanların enerjisini gördüm. bir çok arkadaşım da dahil olmak üzere istanbul mitingine de gideceğiz. ben sayın ahmet necdet sezer’den sonra cumhurbaşkanımız olacağına inanıyorum. bu seçimde dalavare dönse bile, seçilemese bile bir sonrakinde olacağına inanıyorum. bu ülkenin neşeye, gelecek umuduna, kendine inanmaya ve bir eğitimci ile milyonlarca öğrenci ile gençlik ile geleceğini kurtarmaya hakkı var.
 • işte first leydi böyle olunur, bravo yenge...

  öyle 80 bin euroluk hermes çantayı koluna takıp, altın varaklı bardakta kilosu 5000 liralık çayı içip, kafanı tepeüstü duran bağlama gibi sarmakla olmuyor o işler.

  kalite asla tesadüf değil...
 • çok yerinde bir hareket. muharrem ince'nin başak demirtaş'la görüşeceği açıklandıktan sonra iğrenç imalarda bulunmuştu bazı ahlaksızlar. kim olduklarını az çok tahmin edersiniz. ülkü hanımın gitmesi ise çok daha şık ve olumlu olmuş, umut vermiştir.

  bu arada çok güzelsiniz.
 • yapma ülkü abla yapmayın şunu. bir asker çocuğu olarak içime oturuyor yapmayın. bu adamlar askerimiz şehit olunca taziyeye mi geliyorlar , terörist cenazesine mi geliyor? ince başkan yapma artık lütfen yapma o orospu çocuğunu ferahlatmaya çalışma! sen ulusalcı vatansever atatürkçü adamsın gözünüzü seveyim yapmayın! sokayım bunlardan gelecek oya ! bunlar nankör insanlar bunlar memleketin derdinde olan insanlar değiller. bunlar için değmez. siz böyle yaparsanız bu memleketin başına daha çok ak parti gelir. yapmayın allah muhammed ali aşkına yapmayın.
 • tek bir ''şehit cenazesine'' ve ''taziyesine'' gitmeyen selo'nun, hapse düştükten sonra önce kendisini sonra da karısını ziyaret etmek kimseye bir menfaat getirmez.

  ama çok şey götüreceği kesindir.
 • sırf bu başlık bile, bu başlığı yani (bkz: genel merkezin talimatıyla yazan troll chp'liler) başlığının aslında ne kadar doğru olduğunun bir delaletidir.

  ne hikmetse ot'a, bok'a sayfalarca, düzinelerce entry yazan o ''troll chp'liler'', sanırım bu başlık ile ilgili gelen talimat üzerine, bu konuyu görmezden geliyor ve tek satır bile yazmıyorlar.

  bu arada;

  selo'nun eş'ini ziyarete gidenler şu başlıkta yani (bkz: pkk'nın saldırı görüntüleri)'nde ki 3 şehidimizin yakınlarını da ziyaret etseler ya. tabi yüzleri varsa.

  değer mi lan 3-5 oy için bu vatan hainlerinin, bu vatansız piç'lerin ayağına kadar gitmek.

  ha değer mi lan ?