• başlarına bir şeylerin geleceğinin habercisi olan sapıtma, azma, belalarını arama, şuurlarını kaybetme, insanlıktan çıkma, akıl ve mantıktan yoksunlaşma belirtisidir.

son günlerden kastım aslında son haftalar ya da aylar. bir bakıyorsunuz 8 mart kadınlar gününü kutlamak isteyen kadınlara saldırıyorlar.

bir bakıyorsunuz berkin elvan ın ölüm yıldönümünde anma programlarına katılan halklara saldırıyorlar.

üniversitelerde her farklı düşüncelerin insanlara sunulduğu standlar ile etkinliklere saldırıyorlar.

taşeron sistemine hayır deyip kölelik düzeninde çalışmayı reddeden işçilere saldırıyorlar.

bilimsel, anadilde, demokratik ve laik eğitim isteyen öğrenci ve öğretmenlere saldırıyorlar.

orucu bahane edip ankara üniversitesi cebeci kampüsünde çağdaş öğrencilere saldırıyorlar.

kısacası demokratik haklarını kullanıp sorunlarını ve düşüncelerini gösteriler yoluyla kamuoyuna aktarmaya çalışan ve farklı yaşam tarzlarını savunan tüm kesimlere saldırıyorlar.

bu halleri ile ülkücüler iktidarın fedaisi konumundalar. acaba böylesi bir kötü duruma düşmüş olduklarını görmüyorlar mı ? hadi gördüler diyelim o vakit hiç mi utanmıyorlar anlamıyorum ki !!!
  • gel kuçu kuçu al bakam 100 doları diyince sözde türk milliyetçisi özde ise mafya bozuntuları her yerde olur merak edilmemesi gerekir.

bu adamlar yüzünden milliyetçiyim diyince havlayacağımı sanıyorlar üzülüyorum.
hesabın var mı? giriş yap