• bana ne kapanıcak bana ne.
    seni gidi ucuz provokatör seni.
  • şuna cevap ver öncelikle pek sayın iyi parti genel başkan yardımcısı.
    (bkz: iyi parti'nin nato'ya bağlılık sözü vermesi)
  • kapatmak kolay kapat demek de kolay asıl mesele bu üssü koz olarak kullanabilmekte.
    sen bugün kendince atar yapıp o üssü kapatırsın kazandığını sanırsın ama kaybedebilirsin?
    o üs ülkemizde oldukça bu mikroplar kağıt üstünde müttefikimiz gibi görünmeye devam edecek bunu da uluslarası mecralarda kullanmak çok daha akıllıca olur. ben de diyorum ki acaba neden iktidar olamıyorlar :)
  • hahahahahahahahaha embesilin biri demiş ki “kapatmak kolay önemli olan koz olarak kullanabilmekte” sonuna da gülücük eklemiş mal oğlu mal. oğlum sen burada anca senin gibilere propaganda yaparsın embesil. burayı hacı babanın kahvesi mi sandın?

çok zeki gibi bir de gülücük koymuş sik kafalı ya.
  • ümit özat'ın incirlik isyanı diye okudum. videoyu görene kadar ne alaka dedim içimden, bi de buraya mı el attı diye düşündüm. neyse uzaklaşabiliriz başlıktan.
  • aldiklari her nefes takiyye olan feto beslemeleri bozkurt alfa bey umit ozdagi elestiriyor :)) sayin amina koduklarim, sizin patates beyniniz, pilav dolu mideniz vatan sevgisini, al bayragimizi, bozkurtlugu zor anlar. daha dun ogrendiniz kizil elmayi da gidip kasa kasa elma aldiniz beyinsiz surusu... icine sicmadiginiz bir tane deger birakmadiniz cekirge suruleri gibi milli manevi ne kadar kutsalimiz varsa uzerine coreklenip icine sictiniz. dun hocanizla, apoyla, sivan perverle,barzaniyle yediginiz haltlarin bedelini bozkurtlarimiz canlariyla kanlariyla oduyor da siz hala oturdugunuz yerden koca kiclarinizi kasimakla mesgulsunuz. allah topunuzun en kisa surede belasini versin temennimizdir ki sehit olan bozkurtumuza haciz gonderemeyiniz...
  • adamlar bizim üstümüzden ypg'ye silah veriyor, eleştirince de yapıcı muhalefet iktidar olamıyorsunuz bıdı bıdı. ulan ordan giden silahlarla bizim askerlerimiz ölüyor kapatsakta gönderirler yine ama en azından böyle dalga geçilmez.
  • sözde dünya lideriniz niye kapatmıyor incirliği e çıkarınız var da senin düşmanına silah satan ülkeye ülkende üs veriyorsun. ortadoğuyu yönettiği üs olan incirliğin kapatılmaması ve abd bilmem nereye silah veriyor bi de bizim müttefikimiz sen önce ülkendeki üssü kapattır. sonra dünya liderliğini konuşalım. a bir de abd başkonsolosluğunun olduğu sokağın adını değiştirmişler. amerika da kesin korkudan ypg ye silah vermeyecekler. ödleri patladı sokak adı zeytin dalı oldu diye. bırakın bu işleri de milleti teröristlikle suçlayacağınıza gidin işinizi doğru dürüst yapın.
hesabın var mı? giriş yap