• peki nükleer enerji yerine nasıl bir enerji politikası izleyeceklermiş? projeleri nelermiş? parti olarak ülkenin lehine neler düşünüyorlarmış?

anca goy goy, seçimlerde görürler halk nasıl "goy"uyor.

edit: ön kabul sonrası destek için gelen ikinci trol olarak nitelendirilmişim. fikrimi yazmam için 15-20 entry beklemem gerekiyor anladığım kadarıyla.
  • yazarın, habur, oslo, imralı meselelerinde başrolü ümit özdağ sanmasıyla kaleme alınan başlık.

anahtar kelimeler için

(bkz: megri megri)
    (bkz: şivan perver)
    (bkz: barzani)
    (bkz: bize türklükle gelmeyin)

artık kısıtlı bütçeden, daha ince görebilen trollerin maaşını ödeyebiliyorlar demek. çok zamandır şüpheleniyordum, emin oldum.

edit: bu tip troller, en tehlikeli olanlarıdır. neden? çünkü alt tabakayı oluşturan troller esasen yaşananları gerçek sanıp, ona nazaran saçmalıyorlardı. bunlar ise, her şeyin farkında olup, bile isteye trollüğü yapan tayfa. bunlar memleketin boka battığını, her geçen gün bataklığın derinleştiğini senden benden iyi bilen tipler. yiyebildikleri kadar yiyip, gidecekler. hep beraber gidecekler. sana bana da yediklerinin enkazını bırakarak.
  • (bkz: göt kıllarının tutuşması)
    önce ön kabulü ver sonra eleştir , arkadan ikinci trolden destek mesajı gelsin şeklinde gelişen konulardan birisi daha.
    ak parti sosyal medya ajansları çalışıyor bakalım bu seferde atı üsküdar'a geçirebilecekler mi ?
  • verdiği linkte yazılanlar doğruysa önümüzdeki günler ilginç gelişmelere gebe demektir.

bunun dışında,
    ilk entryde geçen;
    'daha az kaynak ve daha az hammaddeyle daha fazla enerji üretimi...'
    cümlesinde geçen 'kaynak' ve 'hammadde' nelerdir? bu iki kelimenin ülkemizde bir karşılığı varmıdır?
    yoksa bunları da dışardan almak zorundamıyız?
hesabın var mı? giriş yap