• şule çet'in çağatay aksuadlı vasıfsız zengin ve birilerinin yeğeni olan şahıs tarafından tecavüz edildikten sonra öldürüldüğüne dair iddiaların üzerine giden cesur avukattır. hayatı boyunca onur duyacağı hatta torunlarının dahi dedeleriyle övünmesine vesile olacak olan bir cesaret örneği göstermiştir.

3 yıl sonra gelen edit: kusura bakmayın torunlar dedenizin adına buradan ulaştıysanız işini bilen bir ortaanadolulu imiş kendisi. muhtemelen işsiz bir avukattı şule çet davası ile isim yapma şansı buldu, bu şansı kaçırmadı ve paraya çevirmeyi iyi bildi. oportunisttir.
  • çet ailesinin avukatı, iletişim
  • yapılan şerefsizliği kabul etmesi gerektiği yerde cinayet zanlı ve ailelerinin hakaret ettiği onurlu avukat. yolun ışık olsun...
  • sen ne güzel bir adamsin be .. kelimelerin kifayetsiz kaldigi bir durum maalesef .evet 2 erkegin bir kiza tecavüz edip arsızca mahkemede gulerek konusmalarina mı üzulelim yoksa seninin gibi yuregi temiz ve cesaretli bir adam çıktığı icin mi sevinelim bilemedim .şule turkiye sartlarinda her kadinin basina gelebilecek bisey yasadi , dilerim ki en yakin surecte en agir cezayi alip azicikta olsa icimize su serperler .
  • (bkz: üvey babasının istismarına uğrayan çocuk) için, elinden geleni bedelsiz olarak yapacağını söyleyen insan evladı kişidir.

allah işini gücünü rast getirsin, ondan razı olsun.
  • keşke her avukat bu arkadaşımız kadar idealist, iyi kalpli ve cesur olsa. madur ailesinin sesini duyurmasında çok etkili oldu. davayı kazanacağına da adım gibi eminim. bir kadın ve herşeyden önce insan olarak şule'nin haklarını savunup onu katleden canilerin gereken cezayı alması için savaştığını için umur bey'e teşekkür ederim.
  • cok guzel konusmus abi.

https://www.youtube.com/watch?v=nioxw4sk9uw

sule cetin avukati.
  • şule çet’in cinayetine ‘intihar’ denip dosya kapanılmaya çalışırken bu güzel insan kendi imkanları ile dosyanın kapanmaması için tüm sınırları zorlamış ve bugün 2 katilin elini kolunu sallaya sallaya aramızda dolaşmasına engel olmaya çalışıyordur.
    üstelik bu katillerin çevresi tarafından hem psikolojik hem de fiziksel şiddete de maruz kalmıştır buna rağmen kimse kendisini doğru bildiği yoldan edememiştir.
    adaletin yerini bulması dileğimle. yolun açık olsun, herkes hakkettiğini bulsun.
  • kafasina gore mahkeme kurup yargilamadan adam asan, hukum verip kelle vuran sozumona bir avukat.

twitter'da iki kez ciddi hatasina denk geldim, ozru pardon filminden halliceydi. bana sarigul'u animsatiyor. fikrimce ancak onun kadar durust birisi.
  • kardeş emeklerine sağlık...
    şule çet cinayetinde üstlendiği rolü öyle avukatlık görevi icabıydı yaptık gibi şeylerle açıklayamaz hiç kimse. sen bu davaya kendini adadın. yaşamı çalınan bir genç kızın hakkını yedirmemek için geceni gündüzüne kattın. sadece şule'nin katillerini cezalandırmadın, milyonlarca kadının yanında dimdik durduğunu da gösterdin. senin gibi insanlara çok ihtiyacı var bu ülkenin. emeğine, aklına, ağzına sağlık.
hesabın var mı? giriş yap