• 2-3 ay evvel almistim. dolapta duruyordu dün içtim.

kendinden aromali zaten ve aromasi cok baskın. yani baska bir seylerle karistirmaya gerek kalmiyor. sadece buz konabilir.

şişesi 35cl ve 25 tl.

bence kişi başi 1 tane alinmali cunku dedigim gibi cok hafif. tadi guzel ama sevdim ben.

şişesinde bilye yoktu ona şaşirdim. alirken tekel etiketinin yirtilmamis olmasina dikkat edin o yuzden.

miktar cogaltmak icin elma suyu ya da maden suyu, parça buz vs ekleyebilirsiniz.

not: elmaliydi.
  • amerikan markası herhalde diyip afyonkarahisar üretimi olduğunu görünce dumur olduğum likör.
    dragon meyveli denedim fena değildi.
  • yavaş yavaş raflarda yerini almaya başlayan kendinen aromalı vodka kokteyli. yüzde 15 alkole sahip. yaklaşık 3 ay önce ürün piyasaya çıkmadan deneme anketine katılmıştım, tadı ve şişesi çok orijinaldi. yanlış hatırlamıyorsam vişne+nane, elma, enerji içeceği ve bir aroması daha vardı. elmalı olanı tavsiye ederim.

uncle jam’s türkiye satış müdürünün linkedin’den paylaştığı bir fotoğraf: https://i.hizliresim.com/lb2glb.png
  • çok dikkatli içilesi gereken votkalı kokteyl. şekerli olduğu için kana çabuk karışıyor.
  • lime aromalı olanını 25tl ye aldım. alırken dikkat etmemişim cin sanarak almıştım o yüzden biraz hayal kırıklığım oldu fakat vodka sevenler için başarılı bir ürün.
  • bugün ilk kez gördüm. en yakın zamanda deneyeceğim.
  • güncel fiyatı 28 tl. 2 tanesi bildiğin çakır keyif yapmaya yetiyor. deneyiniz.
  • bulamıyorum son 5-6 aydır. lütfen tedarik ettirebilecek olan yeşillendirsin
  • kalkın gidin alıp deneyin lan.

özellikle lime mint aromalısını.
  • borzoi ile itöldürenle büyüdüğümüzden midir bilmem, bana gayet başarılı geldi. aroma gayet güzel geliyor damağa. bu ne lan deyip birini bir kaç dakikada fondipleyince ufaktan çarpıldığımı hissettim. içkiyle pek arası olmayan, yoğun içkileri içemeyen bünyeler pekala içebilir. buna da acı derseniz içmeyin zaten amk. sittir olup kola neyim için. (başım mı dönüyor ne)
    tanım : meyve aromalı %15 alkollü başarısız likör, başarılı vodka karışımı bişey.
hesabın var mı? giriş yap