• haftasonu yapılan deniz kaçamağından eve doğru dönüşte, gün batımında araba sürerken açık camdan içeri girip yüzünüze çarpan hava eşliğinde ağızdaki sigaradan büyük bir nefes alınarak dinlenilesi mükemmel yaz şarkısı.
  • dün gece bornovada turlarken gizemli bir evden gelen ve tüm sokağı dolduran sesi duymamla tanıştığım bünyemi esir alan parça.

her kimsen eğlenmesini bilen dostum tanrı seni kutsasın.
  • harika melodileriyle etkileyici, son ses dinlenilecek şarkılardan.
  • maskeli ve gizemli claptone'nun loop listesi için şahaaane bir single'ı. vokalde nathan nicholson iyi iş çıkarmış.under the moon
  • hit kelimesinin dolu dolu karşılığını veren parça. claptone, nefis bir çalışmaya imza atmış. dönemlik balon, sözde hit parçalar gibi 1-2 ay dinlenip unutulmaz, uzun seneler coşturur, dans ettirir.
  • çok güzel bir melodisi olan şarkı. bu tür şarkılar temelde dans müziği altyapısıyla hazırlanmış şarkılar olsa da nedense beni acayip derecede duygusallaştırıyorlar. hem kendimi ritme kaptırıp pozitif bir etkiye kapılırken bir yandan da melodinin verdiği etkiyle hüzünle neşeyi karışık bir şekilde yaşayıp duygu patlamasına giriyorum resmen. ian carey' in keep on rising'i, robin schulz' un sugar'ı aklıma gelen diğer örnekler.
  • tam spor yaparken dinlenilecek şarkı.

zaten klibinde de oğuzhan özyakup'a benzeyen bir çocuk durmadan koşuyor. ayrıca şarkının rahatlatıcı bir yanı var, hiç dj elinden çıkmışa benzemiyor. buna benzer progressive ritimler çoğu zaman başarılı oluyor.
    şimdi loop'a alıp koşabilirsiniz.

"can i see you soon?
    so the summer won't end."
  • kendisi hakkında sözlükte bu kadar az entari dikilmesinin sebebi sanırım henüz yeni olması. yapanların ellerine sağlık.
  • uzun zamandır bu kadar güzel bir şarkı dinlememiştim.
    müptelası oldum.
  • yıllar sonra nihayet adam gibi bir yaz hiti çıktı. teşekkürler maskeli reis.
hesabın var mı? giriş yap