• ing. (yelken,bayrak,vb) açmak
    (bkz: furl)
    (bkz: the crawl)
  • yeni katatonia sarkimizmis efendim. hayirli ugurlu olsun. piyasaya yeni surdukleri july adli single'da yer aliyor.

official olmamakla birlikte sozler de geldi buyrun;

at city center 9 pm
    just like you wrote
    and i try to think about
    snow coming* in
    just like before
    i will be on stand-by

releasing the vapour
    into the lung
    letting the wings unfurl
    and for a moment i feel young
    i call on the bird
    unfurl

it’s time to choose side now
    that’s what you said
    when we talked on the phone
    so white our eyes
    you are still
    are you paralyzed
  • tekrara alıp sabahın ilk ışıklarıyla birlikte bass yoğunluğunda dinlemenin insanın kendisini rahat hissetmesini sağlayan katat eseri. mutlu etmiyor ama rahatlamış hissediyor insan.
  • her dakika rahatlatan süper bir katatonia şarkısı, umarım yeni albumde buna benzer şarkılar ağırlıklı olur
  • katatonia'nın şarkıdan öte bir şeyi.
    eseri.
    03:14
    "are you paralyzed" diyor.
    ben ölüyorum.
  • elektronik alt yapı üzerine clean ve akıcı vokaller barındıran, katatonia parçası olduğunu net bir biçimde belli eden, alışkanlık yapabilen bir şarkı.

sürekli dinleme sonucunda aylar sonra ekleme: mükemmel bir şarkı bu, çok ama çok iddalı. yeni bir müzik akımı öncüsü olabilecek kadar da özgün bir parça. katatonia bir sonraki albümde bu single'ın kalitesinde işler yapmayı becerebilir umarım.
  • her dinleyişte yeni şeyler keşfedilen ve biraz daha sevilen şarkı.
  • durduk yerde ömrü kısaltan sigara üstüne sigara yaktıran, gerektiğinde içki içirten bir şarkı..
  • winamp'ta dinleniyorsan queue selected demekten kendini alıkoyamazsın hatta 15-20 kere basarsın o derece bir katatonia parçası.
  • gec kesfettigim, silent hill theme i andiran cok hos bi katatonia parcasi.
hesabın var mı? giriş yap