• üniversite öğrencilerinin çalışabileceği part time işler var.
    yıldız teknik üniversiteli 2 kişi tarafından yapılmış.
    özgeçmişini bırakıyorsun, firmalar sana ulaşıyor.
    amaç üniversite öğrencileriyle iş dünyasını bir araya getirmek.
    ajanslarla ortak çalışarak part time işlerden üniversiteli öğrencileri haberdar ediyorlar.

işiniz yoksa giriniz efendim.
  • biraz daha ısrar ederlerse beni garson, temizlikçi veya barmaid yapacak internet sitesi. her gün kendilerinden aldığım "sana özel bir iş teklifimiz var!" maillerini "ay öğretmenlik midir, yayınevi stajı mıdır, çevirmenlik midir..." gibi hayallerle açıp "senden muhteşem bir fuar hostesi olur;)" minvalindeki yazılarını okumak başta moral bozucu oluyordu, meğer amaçları beni hayatın gerçeklerine hazırlamakmış.
  • çok kötü bir isme sahip kariyer.net ortağı iş bulma sitesi.

unisbul ne allahını seversen? ünişbul mu? unisbul mu? unlu mamul tadı alıyorum bu isimden ama doğrusu böyleymiş galiba.

bu isimle çok yol gidemezler.

arka arkaya söyleyince "işbulun" çıkıyor bu arada.
  • cv güncellemeye izin vermeyen ve canı istediği zaman açılan site.

bi saattir başvuru yapıcam cv mi güncelleyemedim. site donmasa benim güncellediğim bilgileri görse ne güzel olacak halbuki.

bu arada hakikaten çok fazla oyun ablası arayışı var.
    bir de ben sitenin anlamı olarak üni iş bul olduğunu sanmıştım. (üniversiteliler iş bulsun gibisinden) ''işbulun'' daha mantıklı geldi şimdi.
  • başlangıç iletişimleri kurumsal bir görünüm veren, hizmet noktası "0" site.

verdiğiniz ilanın gerekliliklerine alakasız başvurular, gelmeyen adaylar vs vs.

bir de üzerine arayıp, hadi bir daha ilan verin o zaman diyecek kadar da şuursuzlar.
  • veritabanına kayıt olunca yüzlerce defa mail atmanıza rağmen ilanınızı kaldıracak kadar bilgiye sahip olmayan kalitesizlikte insanların yönettiği site.

aman diyeyim bu siteye kayıt olmak gibi bir hatada bulunmayın 5 yıldır ilanımı kaldırtamadım. profesyonellikten uzak amatör kişiler tarafından idare ediliyor anladığım kadarıyla.
hesabın var mı? giriş yap