• başımı ellerimin arasına alıp "hayır, böyle olmamalıydı." diye dakikalarca olduğum yerde sallanmama sebep olmuş süper zeka ürünü sayfalar.

şaka bir yana, gerçekten bu sayfalara yazan tipleri memleketten siktir etsek iq puanları ortalama 5-10 artar. safi geri zekalılık mevcut çünkü. bugüne kadar pek yapmadığım bir şey yapıp farklı üniversitelerin haliyle farklı sayfalarından bulduğum bir kaç itirafı burada araştırmacı gazeteci edasıyla sizlerle paylaşacağım, paylaşacağım ki gidin ananızın babanızın elini öpün size çocuklukta almanız gereken proteini, karbonhidratı verdikleri için.

#1. ***gizli itiraf*** 20 dakika önce a blok da 1 . sınıf maliye okuduğunu şu an muhasebe sınavında olduğunu öğrendiğim f....ç gülüşün ne kadar güzel yüzünden gülümseme eksik olmasın tatlı kız. .

#2. tınazdan dönerken çantamı taşımaya yardım eden çeko da ukuyan ankara'lı hoş sohbetli kızla keşke tekrar karşılaşsam buca kız yurdunda kalıyor

rumuz nutella

#3. rumuz : alkolik
    ya içince bir başka ben oluyorum arkadaş , içince telefonu kapamam gerekiyor . hata yapıyorum :((

#4. ***gizli itiraf***

21 haziran gecesi kampüs cafe çıkışı kyk önünde bekleyen, dalından vişne ikram ettiğimiz biri kapalı üç bayan arkadaştan, sarışın olan, aa bana da itiraf geldi diye sevinme de ulaş bana! ('-herkes kalıbına göre yer - biz yemeyelim ozaman.' sen anladın, çok tatlısın :)

bu dört itirafı da farklı üniversitelerin itiraf sayfalarından aldım. dört üniversite de farklı illerde bulunuyor, özellikle böyle yaptım çünkü bu kadar geri zekalılık asla bir bölgeye, bir insan grubuna, bir ile, bir ilçeye yahu ne bileyim bir şeylere ait olamaz. kimse çıkıp bana "ohooo, olm o üniversiteden ne bekliyordun ki?" dememesi için bir nevi öngörü ile alınmış önlemdi işte. şimdi işin asıl kısmına gelelim:

yahu arkadaş, cidden hayatta bu kadar kötü ne yaşadınız siz? neden yani? yargılamamaya çalışıyorum, elimden gelen toleransı ziyadesiyle göstermeye çalışıyorum ama inanın anlamlandıramıyorum. neden lan? bir insan bunları yazacak kadar, diğer insan grubu da bu yazılanları büyük bir merakla "acaba benim hakkımda bir şey yazılmış mı?" dürtüsüyle takip edecek kadar nasıl aklını kaybedebilir? türkiye'de de hala eğitim sistemi vs. değiştirilmeye çalışıyor, kadın-erkek ilişkileri üzerine sabahtan akşama kadar ahkam kesiliyor ama bırakın hafız, sorun sistemlerde falan değil, sorun direkt sizsiniz. bu nasıl bir yokluk, nasıl bir umut ya da? ve sen sevgili dostum, o itiraflardan birisi senin hakkında olsa ne değişecekti lan hayatında? sana "güzel kız" diye hitap edecek bir adam var en nihayetinde karşında, hayır bu ayıyla neslini mi devam ettireceksin, çoluk çocuğuna nasıl açıklayacaksın çocuklarının babasının tek hücreli olduğunu ve sporla ürediğini.

yazının final kısmını toparlayamayacağım sanırım, aklıma bin tane şey geliyor çünkü yazmak için ki bıraksalar sabaha kadar yazacak malzeme buldum on beş dakikada. kendime ait bir itirafla kapatayım bari ben de:

c blokta ben sigara içerken çakmak almak için yanıma gelen güzel kız... sanırım sen de benden hoşlandın. yakalım geceleri, o gün benden aldığın çakmak gibi........

rumuz: delioğlan_gecelerinyargıcı_donjuan35
  • kızların görücüye erkeklerin de ava çıktığı sosyal paylaşım platformlarıdır. bu sayfaları gördükten sonra üniversiteleri kapatıp yerlerine mandıra açma fikrim iyice güçlenmeye başladı.
  • şahsıma üniversitelilerin ne kadar gerizekalı ve kız erkek ayırt etmeden ne kadar abazan olduklarını göstermiş sayfalardır.yazılanlar,yorumlar,imla hataları insana kafayı yedirtebilecek seviyede.hele gerizekalı kızların itiraflarına atlayan abazalar hepten mide bulandırıcı.iğrençsiniz gençler böyle üniversiteli olmaz olsun.
  • saçmalıktan ibarettir.yok şu kıza ölüyorum.yok mavi ceketli çocuk çok tatlısın duy sesimi.bi gidin ya
  • dünyanın en işsiz sayfalarıdır. yaşınız kaç olm sizin işiniz gücünüz yok mu lan, size ne elalemin itiraflarından! hoş bizde de var bundan bir adet:
    (bkz: ekşi itiraf)
  • birçok üniversitesinin facebook'ta böyle sayfaları var. birkaç öğrenci açıyor işte. çok gereksiz bir şey olmasının yanında büyük bir heyecanla takip eden kitle var. bu kitleyi yüzdeye vurmak gerekise %70'i kız, %30'u erkek. en azından çevremden gözlediğim bu. böyle sayfaları takip edeceğine vaktini bu kadar boşa harcayacağına başka şeyler yap arkadaş. hayat aşk itirafından ibaret olabilir mi?
  • bu sayfalardan bir tanesinin sahibi olsaydım herkesi ifşa ederdim. wikileaks gibi bir şey olurdum
  • yapılan itirafların kültürel boyutunun fakültesine göre tamamen değiştiği gözlemlenen itiraflardır.
  • saçma sapan ergen muhabbetlerinin döndüğü sayfalardır. hele bazılarının açılamadıkları kişilere duydukları hayranlığı böyle yollarla duyurmaya kalkışma çabası trajikomik.
hesabın var mı? giriş yap