şükela:  tümü | bugün
  • birçok üniversitesinin facebook'ta böyle sayfaları var. birkaç öğrenci açıyor işte. çok gereksiz bir şey olmasının yanında büyük bir heyecanla takip eden kitle var. bu kitleyi yüzdeye vurmak gerekise %70'i kız, %30'u erkek. en azından çevremden gözlediğim bu. böyle sayfaları takip edeceğine vaktini bu kadar boşa harcayacağına başka şeyler yap arkadaş. hayat aşk itirafından ibaret olabilir mi?
  • genelde bu tarz sayfalarda yapılan itiraflara kullanıcıları tarafından itiraflara bir laf sokma yarışı felan , zaman geçirmek için oyalayıcı bir araçtır via facebook.
  • bu sayfalardan bir tanesinin sahibi olsaydım herkesi ifşa ederdim. wikileaks gibi bir şey olurdum
  • itirafların içeriğine baktığımız zaman genel olarak eski sevgiliye sitem, yolda görülen erkek veya kızın bazı özelliklerini yazıp altına bunu görüyorsan bana ulaş diye not düşülen, eğlenceli itirafların olduğu kadar gereksiz itirafların da kol gezdiği arada bir göz atılması gereken facebook sayfalarıdır.
  • sosyal medyanın yeni bir çılgınlığıdır. ama orada yayınlanan itirafları yorumları yanıtları bir görseniz -ki çoğunuz zaten görmüşsünüzdür- hayatta bunların üniversite mezunu olduğuna inanmazsınız.
  • dünyanın en işsiz sayfalarıdır. yaşınız kaç olm sizin işiniz gücünüz yok mu lan, size ne elalemin itiraflarından! hoş bizde de var bundan bir adet:
    (bkz: ekşi itiraf)
  • belki alakalıdır;
    (bkz: meturazzi)
    (bkz: metumate)
    (bkz: hocam.com)
  • saçmalıktan ibarettir.yok şu kıza ölüyorum.yok mavi ceketli çocuk çok tatlısın duy sesimi.bi gidin ya
  • (bkz: wasted youth)
  • "spotted" konseptidir, avrupa'da çok yaygındır.

(ama saçma. çok saçma.)