• `depresyon akabinde gelen uzun saçları kestirme eylemi`nin kısır döngüsel kardeşidir.
  • her kadının hayatında en az 1 kez yaşadığı depresyon çeşidi.
    yerdeki saçları görünce pişmanlık hissi hafiften oluşmaya başlar. sonrasında kuaförün aynayı saçınıza tutmasıyla "ben naptım" sözleri ve akabinde kuaföre edilen küfürlerle pişmanlık olgunluk evresine girer. ama en zor dönem kestirdikten sonra saça şekil verememe dönemi. insanı ağlama eşiğine bile getiriyor.
  • aynen ya$adigim olaydir.pi$manlik hissi bi kaç ay uzerinizden gitmiyor.cevreden gelen tepkiler cogunlukla olumlu oluyor ama ne olursa olsun sizi tatmin etmiyor. hay aklimi s*k*m nerden kestirdim saclari diyorsunuz ama nafile gitti artik onlar ve uzun bi sure gelmeyecek.bidaha uzatmakda uzun zaman aldigi icin g*t yemiyor.en iyisi ya hic uzatmamak ya da uzatip hiç kestirmemek
  • dişilerde, tam tersi sözkonusudur.

depresyon sonrası saç kestirilir.
  • giden sevgilinin ardından ağlamak gibidir. gelmez ama sen yine de çikolata ye.
  • askere gitmenin çare olduğu depresyon. kimse beni eski halimle görmemişti zaten tarzı bir rahatlama yaşatır insana.
  • bizzat yaşadığım durumdur. saçlarımı kısaltmaya gittiğim berbere "abi kısaltalım" dedim. akabinde makineyle uzun saçlarımı köklemesi sonucunda "sen kısalt dedin biz kazıdık" dedi berber reyiz. ailenin ve arkadaşların "saçını kestirince çocuk gibi olmuşsun la", "oğlum iyiydi saçın niye kestirdin?" gibi tepkiler sonrasında insan ister istemez depresyona giriyor. saçımı kestirdikten ve bu tepkileri aldıktan sonra utanmasam oturup ağlayacaktım ama neyse ki aynı hareketi 2 sefer daha yaptırdım. * manyağım herhalde ben amk.
  • askere giderken gerçekleştirildiyse kestirme eylemi, çok koyan bir durum olmayacaktır. ona gelene kadar daha büyük sorunlar peydah olduğundan akla bile gelmeyebilir.
  • meğer depresyondan dolayı 2 senedir düşünüp düşünüp vaz geçiyorum.
    not: 7 yıldır uzatıyorum. yaş 40+
  • depresyon akabinde gelen uzun saçları kestirmenin yanılgısıdır
hesabın var mı? giriş yap