• 1967 istanbul dogumlu bir doktor. ermeni hastanesinde cildiye uzmanı. elinde sihir var gibi. tez zamanda yeniden kapisini calacagim harika adam.
  • işinin ehli bir doktor. kendisini, iki yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. çok memnunum. kesinlikle çözüm odaklı biri. tüm soruları özveriyle yanıtlaması hastaya en güzel ilaç benim nazarımda. verdiği tüm ilaçlar kararında ve öyle zirt pirt gel git demiyor. tedavi süresinde yaşanabilecek olumsuz bir durumda gelmeni istiyor. verdiği reçeteye göre hareket etmen yeterli. ıyi bir dermatolog arıyorsanız hiç düşünmeden vahe beyden randevu alın derim sevgili okuyucular.
    ps: vahe bey ne akrabam ne arkadaşım. bu entry yazma nedenimi cilt tedavisi görenler ya da önceden tedavi görmüş kişiler anlayacaktır. hastalara acil şifalar dilerim.
  • 08.05.2010 tarihinde bana sedef hastalığı tanısı koyan sevgili doktor. kendisini yardımsever olarak biliyorum, muayenesi iyidir.
  • kendisiyle 7 aylık bir tedavi süreci yaşadık, tüm sorularıma itinayla yardımcı oldu ve aşırı özveriliydi. ben ilaçları bırakmak istesem de bir daha görüşmememiz için devam etmeye de ikna etti kendisi. (ilk olarak tetradox sonra da roaccutane kullandım)
  • herhalde faydalanan çok vardır, efendi iyi bir insana benziyor. ama ben şahsen hiçbir fayda görmedim. herkesin bildiği 2 kıytırık kortizonlu kremi yazıp gönderdi. hatta yazmasına gerek olmadığını söylediğim halde. özel hastane politikaları işte. zaten 15dk muayene süresi veriyorlar, o süre içinde ne anlayacak ne yapacak. dediğim gibi mutlaka faydalanan vardır iyi efendi bir insan. ama mucize beklemeyin derim. kolsuz agop filan değil yani. bu arada surp pırgiçin muhteşem bir bahçesi var. doktorun yanında 10dk bahçede 1 saat kaldık:))
hesabın var mı? giriş yap