şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oynanmayan, competitive'de yeri olmayan haritaların kaldırılmasıdır.
 • kesinlikle katıldığım durum.

  sadece taktik bilmeyen, counter strike'dan anlamayan tipler dust, italy, dust2, poolday, snow, iceworld gibi boktan haritalarda oynar. bu ezberci tipler es_jail, as_tundra, as_oilrig, cs_747, cs_downed, de_airstrip, de_stadium, de_survivor, de_fastline'ı en fazla harita seçme ekranında görürler.

  dust, italy, dust2 gibi şeylerin boku ta 2004'de çıkmıştı zaten.

  helal olsun valve.

  edit: de_piranesi ve de_torn da tabii ki unutulamaz.
 • cs_italy ve de_dust cs tarihinin en ikonik haritalarındandır. kaldırılması üzücü olmuş.

  ayrıca bir haritanın eğlenceli olması için competitive'de yer alması gerekmez. competitive'de yer almaması oynanmıyor olduğu anlamına da gelmez.
 • ben hep dust 2 oynadigimdan umrumda olmayan durumdur.
 • (bkz: cs go'yu counter strike sanmak)

  ben cs 1.3 zamanlarında kaldım arkadaşlar. bakın 1.6 bile değil. bizim zamanımızda en çok oynanan haritalar assault, dust, aztec, ıtaly dörtlüsüydü. bakın dust 2 o kadar rağbet görmüyordu. ne zaman ki counter strike bir sonraki jenerasyona transfer oldu ve 1.6 çıktı, işte o zaman her şey bozuldu. o zamanlar bir tek setup dosyasıyla cayır cayır oynanıyordu. şimdiyse para veriyor millet.
 • benim gibi, oyuna girme amacı taktik savaşı olmayanları üzen olaydır. adı üstünde bir oyun ve bu oyuna saatlerce kafa patlatmıyoruz. amaç oyuna girip stres atmak. çok eski map'ler olduğu için ne zaman canım sıkılsa açıp ezbere oynarım.
 • buralar leş gibi liseli ergen kokmuş dedirten haber. siz bilmezsiniz zamanında internet kafelerde strafe, ministrafe, poolday gibi odalar az kişilik kapışma ortamları, assault, dust, italy ,aztec de çok kişilik kapışma ortamlarıydı. bunların boku çıktı geyiği anca yeni jenerasyonun para verilmiyorsa kalitesizdir anlayışından dolayıydı. biz ne programlarla bilgisayarlarımızı birbirine bağlar internet kafe ortamı yaratırdı akşamları. 13 tane 3 olayını bilmeyen ergenler gelmiş cimpititiv diyor burada şaka gibi. cs go her şeyin değerli olduğu, paranın değersiz olduğu ( yoktu çünkü ) dönemin çocuklarının parasını kapamadığı için haliyle at koşturabiliyor istediği gibi.
 • de_dust olmayan cs mi olur lan sokayim oyle competition'a ben. italy'de tavuk kesemeyeceksek bilgisayarimda ne isi var o oyunun.