• istanbul'a gelişi en az kobe'nin gelişi kadar sevindirecektir. alem güzel görsün.
  • iki kız çocuğu annesidir. 2003 yılında natalia bryant ve 2006 yılında gianna bryant'ı dünyaya getirmiştir.
  • kocası ve 13 yaşındaki kızını kaybettikten sonra büyük sabırlar dilediğim kadıncağız. lauren london gibi güçlü bir karaktere sahiptir umarım.
  • vefat eden eşi kobe bryant ve kızı gianna bryant hakkında duygusal bir paylaşım olan kişi.
  • senin eşin ve kızın ölmüş ve hala mamba fund ile uğraşacak kadar sakinsin aklım almıyor gerçekten ben mi yanlış düşünüyorum lütfen. neyin bağışı bu neyin kafası.
  • eşi dünyaca ünlü olmasına rağmen kendisi her zaman kameralardan uzak yaşamayı ve ilgi çekmemeyi tercih etmiştir.
  • kobe için düzenlenen anma gecesinde yaptığı konuşma ile herkesi gözyaşlarına boğmuştur.

tüm dünya tarafından “şanslı” görülen bir insanken, bir günde her şeyin nasıl tersine dönebileceğinin kanıtı gibidir.

ne yaşadığını hayal etmek bile çok zor. bu acının tarifi imkansız. güç ve sabır diliyorum kendisine.

konuşmasını izlemek isteyenler için
  • daha önce sesini bile duymadığımız, hayatında hiç topluluk önünde konuşma yapıp yapmadığını bilmediğimiz, hem eşini hem kızını kaybetmiş biri olarak staples center'a çıkmış,

adeta "herkesin" olduğu salonda, herkesin önünde nasıl gücünü topladığını bilmediğimiz bir şekilde inanılmaz bir konuşma yapmış ve bir gün için de olsa o salonun yıldızı olmuş kadındır.

çıkıp birkaç kelime edebilmesi bile etkileyici olacakken, 20 dakika boyunca kızı ve eşi ile ilgili güzel anılarını tek tek anlatmıştır.

yaptığı şey, çektiği acıyı hesaba katarsak bence inanılmazdır.
  • seneler boyu kobe'yi görüp kendisini görmediğimiz anma gecesinde gördüğümüz anne ve eş. dünya starı bir adamın ve çok yakında bir yıldız olacak kızın annesi ama bir gün ikisinin de ölüm haberini alıyor. göz önündesin ve düşünsene her girdiğin aygıt bu adamın ölümünü hayatını anlatıyor, dünya unutmuyor... kobe dünya starıydı, oscar ödüllüydü ama evde benim papiçulo'mdu diyor. maçlarda mvp evde mvd'ydi diyor. insan ister istemez üzülüyor.

konuşması için
  • okyanus ötesinden, dünyanın öbür ucundan bile insanları her yönüyle kendine hayran bırakıp, yüreklerine sevgisiyle girmeyi başarabilmiş bir insanın hayat arkadaşı. üstelik bu insanı çocuğuyla birlikte aynı anda kaybetmiş bir eş ve anne. bizleri bile bu kadar etkilemişken yaşadığı duyguları, o büyük kaybı anlayabilmek imkansız.
hesabın var mı? giriş yap