• kesinlikle dunyanin gelmis gecmis en underrated grubu.
  • "you" diye bi' şarkıları var bunların, çok güzel. yani ben seviyorum you'yu. diğer bir deyişle, i love you.
  • arada bir gotik baharatlarıyla lake of tears, anathema benzeri anımsatan, fakat esasında kimselere benzemeyen şey.
  • touched adli parcaları her nedense arizona dream soundtrack ta bir sekilde yer almalıymıs diye dusunuyorum
  • ing. çok geniş, hesapsız, engin, ucu bucağı olmayan.
  • visual audio sensory theater . iki albumleri cikmi$ sanirim $imdiye kadar ancak vast adini ta$iyan albumdeki $arkilari bulunabiliyor daha cok . tarzlari ise goth rock, industrial ve alternative kari$imi . $imdi cogul konu$tum evet ama aslinda bu da jon crosby adindaki gitaristin kendisinden olu$an bir olay . diger grup uyeleri sayilabilecek ki$iler ise thomas froggatt, justin cotta ve steve clark olarak siralanabilir .

touched'in yaninda hemen hemen butun $arkilari cok kaliteli . here, three doors, temptation, pretty when you cry, the niles edge, robert miles'in remix'ini yaptigi you ve de 11. track olan isimsiz bir $arkilari da dinlenmeli diyorum . solistleri kimdir, nedir bilemiyorum gerci (artik biliyoruz, edit ettim ama burayi silmeyi unutmu$um) .

sozlugun entry editing feature'ina bir kere daha $ukranlarimizi sunarak yeni bilgilerimizi aktariyoruz . touched'dan sonra yine ayni $ekilde single olarak bir de pretty when you cry var imi$ . ve $imdiye kadar da iki album cikartmi$lar anlayabildigim kadariyla: once visual audio sensory theater ve sonra da music for the people . bu iki albumu kari$ik dinleyebildigimden, arada lady of dream mukemmel oldu, i m dying bitirdi, flame yakti (ehi) .

bir de ingilizce, cok geni$, kocaman anlamina gelen kelime .
  • son albumlerinde (music for people) "my tv and you" diye bi parcalari vardir. "i was born to stare" diye bi laf ederler. insani oracikta mihlarlar.

(bkz: the sun always shines on tv)
  • sabah işe gelip bugün nasıl akşam olacak diye kara kara düşünürken içinizdeki karamsarlığı ve isteksizliği bir nebze olsun azaltabilecek parça listesi benim için şu şekildedir:

you're too young
    pretty when you cry
    blue
    touched
    thrown away
    beautiful
    be with me
    i can't say no to you
    i'll be gone
    don't take your love away
    winter in my heart
  • black magic adlı yeni albümü temmuz 2018’de çıkacak olan amerikalı grup.

ilk klibi she is murder’a çekmişler, çok da güzel yapmışlar.

şarkıların tümü her zamanki gibi jon crosby’ye ait:

in lieu of flowers
    sweet julia
    no one can know
    the woodwork
    ghost away
    she is murder
    it's all nothing
    next to you
    women, oh god women
    heavy planet
    i really love your rain
    little darling
  • you should have known i'd leave ağlatır. ..
hesabın var mı? giriş yap