• şimdiye dek türkiye sınırları içerisinde yediğim en iyi fabrikasyon bisküvileri üreten bursalı bisküvi üreticisi. keşke istanbul içerisinde daha çok bulunsa ve yaygınlaşsa. tebrikler.
  • kakaolu bisküvisini,incir ve fıstık ezmeli bisküvilerini denediğim ve tahmin etmediğim şekilde başarılı bulduğum, yeni duyduğum gıda şirketi.
  • a101'de champs original adlı bisküvisini alıp denedim,tadı gerçekten diğer markalara göre çok iyiydi.daha sonra başka ürünlerini bulamayıp firmaya mail attım.sağolsunlar bir koli ürünü denemem için hediye ettiler *

champs serisinde favorim-original
    lush serisinde favorim-fıstıklı ve tahinli
  • (bkz: frutola)
  • fiyonk kraker'i pretzel bir ara bimde bifa escape yerine satılıyordu ve tadına bayıldım. o kadar çok sevdim ki neredeyse koli koli alıyordum. sonra bir anda bu ürünü raflardan kaldırıp dandirikten aldiva fiyonk satmaya başladı bim. nereden temin ederim bilmiyorum diye venüs gıdayı aradım adamlar türkiye piyasasına artık vermiyoruz dediler. hepsini ihraç ediyorlarmış. dedim fabrikaya gelsem alabilir miyim yardımcı olurum dediler sağolsunlar :)
  • fiyonk kraker adı altında satılan pretzel ürünleri muhteşem olan firma. ufak da olsa son dönem yapabildiğim tek güzel keşif.
  • espressolu ve tahinli çeşitleri lush adı altında; incirli ve elmalı çeşitleri frutola adı altında satılan bisküvici.

http://ithalgidabursa.com/venus-gida.php

istanbul'da kaldığım dönemlerde hiç görmedim ama daha çok çanakkale gibi çevre ufak illere dağıtım yapıyorlar galiba.
  • ürünleri her markette olmayan marka. espressolu, incirli, elmalı, tarçınlı, hurmalı bisküvilerini denedim. incirli ve espresolular iyiydi. diğerli hafif şekerli ama kötü değil. ürün çeşitlerinin çoğu, marketlerde yok. sadece a101'de görüyorum. a101'de xroll markasına da üretim yapıyor. daha önce bim'de, file markette vardı. sitesinde türkçe dil seçeneği bile göremedim. muhtemelen ihracat odaklı üretim yapıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap