• şapka isimli grubun bir şarkısı. bu şarkıyı söyleyiş tarzları emre aydını hatırlattı bana. kelimeleri eze büze şarkı şöyleme yöntemi! daha mı etkiliyici oluyormuş öyle bilmiyorum.

gitmek kolay
    ya sonrası
    silebilirmisin sende kalan
    dudaklarımın nemini
    atamazsın biliyorum
    sende solan yüreğimi

ver bana düşlerimi
    ver bana eski gülüşlerimi
    yanarsın ah yanarsın
    verirsen bana kendini
  • en güzel versiyonu yaşar kurt tarafından icra edilen şarkı.
  • yaşar kurt, yorumuyla anlam bulan şarkı.

"gitmek kolay
    ya sonrası.."
  • yaşar kurt yorumuyla beni yerden yere vuran kalbimi hissetmediğimi fark ettiğim gitmek kolay ya sonrası silebilirmisin sende kalan dudaklarımın nemini ile gözlerimi dolduran duygusal tarafımı mikeyim dedirten harika şarkı
  • yaşar kurt tarafından yorumlanan,aşamadığım şarkı. harika.
  • aboooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • yaşar kurt, öyle böyle güzel söylememiş, harika.

http://www.youtube.com/watch?v=bfmrlvnrq2m
  • defalarca murat kekilli yorumunu dinlediğim şarkı. oysa ki şapka isimli bir grubun şarkısıymış. gördüm ve dinledim ki yaşar kurt da seslendirmiş.
    defalarca murat kekilli den dinlemiş olmamdan mı kaynaklanıyor bilemiyorum ama dinlediklerim içinde bence en iyi yorum. yaşar kurt'u da çok çok severim ama bu şarkının en oturmuş hali muratındır.
  • yaşar kurt'un yorumuyla günün ilk şarkısı olan parça. bazen öyle olur, şarkının yaşar kurt'a çok yakıştığını düşünürken, günün başladığı gibi keyifli geçmesi yürekten geçer. oysa çoğu zaman küçük şeylerdir günün özeti, günün keyfi bazen dinlediğin bir şarkıdır, bazen de dinlediğin şarkıyı söyleyen sestir, belki de şarkının içinde geçen kısa bir sözden ibarettir.

''silebilirmisin sende kalan
    dudaklarımın nemini''
  • en çok yaşar kurt'a yakışan şarkı.

"ver bana düşlerii
    ver bana gülüşlerimi...
    yanarsın ah yanarsın
    verirsen bana kendini..."

sözlerinin güzelliği ise apayrı bir dünya.
hesabın var mı? giriş yap