• yani bu arkadaşlar haberci ise bizimkiler ne ?

her akşam bunların bir belgeselini açıp ibretle izliyorum ve burnumuzun dibindeki savaşın en büyük aktörünü anlatan ışid belgeseli muhteşem.
  • ilginç konular hakkında cesur haberler yaparlar. muhabirleri hipster'dır ve artizlikten ölürler.
  • önce idlib'te yaşanan çatışmayı izledim, sonra yemen'i izledim, sonra da japon faşolarının vidyosunu. müslümanların allah belasını versin, japonların daşşağını yiyin. iyi ki varsın vays, nays.
  • her şey tamam, zaten aşırı saygı duyuyorum size ve yaptıklarınıza, ama ışid belgeseli nedir abi. hala aklım almıyor. nasıl lan?
  • muhtemelen geleceğin medya-habercilik anlayışıyla karşı karşıyayız.
  • keyif veren güncel sanat-kültür dergisi.
  • türkiye'de nerede satıldığı merak konusu olan dergidir.
  • belgeselleri ne kadar kaliteliyse internet siteleri de bir o kadar boktan olan garip oluşum.

hayır müthiş bir belgesel serisiniz mevcut, ötesini başarmak için gerekli maddi manevi her türlü kaynağa da sahipsiniz, peki web siteniz neden habire garip garip ablaların ilk oral seks deneyimlerinden, birkaç üniversiteli junkie'nin ülkeye kokain sokma anılarından, abidik gubidik clickbait manşetlerden geçilmiyor? belgesellerini takip etmeye devam edeceğim ama cidden potansiyellerini çok boş işlere harcıyorlar sanki.
  • başlıkta belirtildiği gibi sitesi son zamanda inanılmaz boka saran ve kötü içerik üreten, fakat çok güzel belgeselleri olan kuruluş.

swansea'deki eroin bağımlılığının nasıl arttığını ve ne halde olduğunu gösterdiği bir belgeseli var. bu belgeselde orada yaşayan eroin bağımlıları ile zaman geçiriyorsunuz. baya da disturbing görüntüler var. bir aile, 3 erkekli bir arkadaş grubu, bir sevgili çift gibi farklı insanları size tanıtıp kullanımlarını gösteriyor. neden ve nasıl olduğunu görebiliyorsunuz.

açıkçası uyuşturucu belgeselleri izlemeyi seven biri olarak en sevdiğim belgesellerden biri bu diyebilirim. çok gerçekçi. hatta belgeseldeki kişiler celebrity'imsi bir hal almış internette isimlerini aratınca baya bir şey çıkıyor. oğlanı da galler polisi enselemiş hatta eroin bulundurmaktan. vice sonra demiş yapmayın etmeyin salın bizim çocuğu belgesel çektik ama, nafile. ayrıca aksanlar inanılmaz taşak.

teenage heroin epidemic
  • içeriklerini yorumlara kapama gerekçelerini fazlasıyla açık, net yazmalarına saygı duydum.

https://www.vice.com/…tting-rid-of-comments-on-vice (ingilizce)

özetle, sözümüz meclisten dışarı ama moderatör ve algoritmalar olmasa yorumlar tam anlamıyla rezalet, makul olanları iğrenç olanların gürültüsü arasında kayboluyor ve ne iştir ki, hep nefret dolu saçma sapan yorumlar beğeniliyor minvalinde bir şeyler yazmışlar.
hesabın var mı? giriş yap