• 98 doğumlu danimarkalı stoper. ön libero mevkisinde de oynayabilen oyuncu, alt yapısından yetiştiği nordsjaelland'ta forma giyiyor. yıldızı parlasın.
  • 3,6 milyon € (22,8 milyon tl) karşılığında fc köbenhavn'a transfer olmuştur.
  • football manager 2019‘ un tanıttığı bir wonderkid.
  • adı galatasaray ile geçen futbolcu. videolarına izlemeye gerek yok bülent korkmaz in reankarne hali.
  • hem kuzeyli, hem stoper. scout göndermeye bile yok, bence hemen alınmalı.
  • luyindama nın yolcu olduğunu gösteren transfer hamlesi. ya da terim gol yemeyelim diye 5 li defansa geçecek bilemedim.
  • fatih terim çeri çöpü topluyor. zamanı gelince editlerim. burada dursun.
  • genc ve potansiyeli olan danimarkali stoper..
    tek hamle yapmayi sever, ikili mücadelerlerden asla kacmaz..ayagi eh iste seviyesindedir ama luyindama'dan bir tik iyidir..
    genel anlamda, marcao gibi oyun kurabilen bir stoperin partneri olabilecek seviyededir..
    fenerli zanka'ya göre cok daha serttir mesela ve ligimizin sertlik düzeyine uygundur bence..
    tek soru isareti hizliligidir..
    cok hizli denilemez..

fc kopenhag gibi zirveye oynayan ve savunmasini orta sahaya kadar ceken bir takimda oynuyor olmasi da gs icin avantajdir..
    ama kapali savunmada da cok iyi oynar, örnek gecen sezonki man united-kopenhag avrupa ligi ceyrek final maci..
    gelirse bence uzun vadede fayda saglar, sonradan satilabilir de cünkü danimarkali oyuncularinin alicisi coktur..

gelirse hayirli olsun..
  • kötü oyuncu olacağını zerre ihtimal vermiyorum. ülkesinin en iyi takımında 100 e yakın profesyonel maçta oynamış bu genç yaşında. benim tek tereddütüm 2 sene önce 3.6 milyon euroya aldıkları oyuncuyu 5 milyon euroya taksitli olarak satmaları.
    umarım ekstrem bir sıkıntısı çıkmaz uzun yıllar güvenle izleriz.

edit: 5 milyon değil sanırım 7 milyon euroymuş.
    kopenhagı gözümde çok büyütmüyorum takımın diğer stoperi fenerbahçenin beğenmediği zanka. lakin 22 yaşında 100e yakın maç nerede olursa iyi istatistik.
hesabın var mı? giriş yap