• bi şans verilmesinden yana olduğum teknik direktör taktik teknik bilgisini bilmiyorum ama kenerda baya hırslı gözüküyo bide istediği adamlar alınırsa başarılı olabilir
  • ben de bir hareketlenme yapmadı değil.
  • koca taraftara kafa tutup sahaya döktüğü an için;
    cesur yürek

dip not: herkesten önce sahadan kaçmıyor..
  • porto üniversitesinde psikoloji eğitimi almış, kariyerinin henüz baharına 3 şampiyonluk sığdırmış, portekizliler tarafından kendisine hırslı ve lider hoca tanımlaması yapılmış, futbol oyun mentalitesi daha çok sürekli mücadeleye dayanan, maç içerisinde genellikle önce defansı (ama sert ve agresif) ardından hızlı hücumu savunan,
    takımında özellikle mücadelen yoksun futbolcuya pek pirim vermeyen, oyun sistemini çoğunluklukla 4-3-3 ya da 4-2-3-1 üzerine kuran, 1968 doğumlu, eskilerin futbolcusu (orta saha) şimdilerin teknik direktörü kişilik.
    [özet ve temiz bilgi geçmeye çalıştım, sizin için ey sözlük halkı]
  • hayır "bir de iyi hücum oynatsın, gösterişli futbol olsun da varsın şampiyon olmayalım." diyorlar ya en çok buna gülüyorum. tiyatro mu bu, yoksa ekşın film mi? şampiyon olamadıktan sonra neyleyim hücum futbolunu, işin gösterisini. festivalde mansiyon, plaket mi, altın bilenzük mü verecekler bize?

hocam sen takımı al, bildiğin gibi de oynat. *

bu arada hayırlı olsun. iyi seçim yaptık.
  • daha imzayı atmadan çok büyük eleştirilere maruz kalan başarılı teknik direktör. hem de bunlar çalıştırdığı üç takımla da lig şampiyonluğu yaşamasına rağmen yazılan yorumlar. adam daha ne yapabilirdi eleştirmemeniz için?
    porto'yu olympiakos'u herkes şampiyon yapar diyen arkadaşlar sizin ersun yanal gittiğinde fenerbahçe'yi herkes şampiyon yapar diyen aziz'den hiçbir farkınız yok. futbol böyle bir oyun değil.
    ayrıca porto'da yeterince hazır olmadığını düşündüğü için james rodriguez gibi bir oyuncuyu kesmiş takımdan. fenerbahçe'nin tam da böyle bir hocaya ihtiyacı vardı bana göre.
  • bu adamın neyini beğenmediniz anlamadım amk. porto gibi bi kulüp bu adama güvenmese 2 sene takımda tutarmıydı? adam 115 maçta 17 mağlubiyet görmüş sadece. %67 galibiyet oranı var. ama takımı portoydu rererörö demeyin olympiakos'u 2 kulvarda şampiyon yaptı adam bu sene. da bu kadar iyi istatistik sadece şansla olucak iş değil. bi kaç videosunu da izledim çok hırslı birine benziyor. ben bi fenerbahçeli olarak oldukça umutluyum bu adamdan. bu adamı getirmek bu sene futbol takımı adına duyduğum en iyi haber resmen amk.

tanım : teknik direktör
  • yok fenere yakismaz yok sik gibi bi hoca. yuh amk. olm neyin kafasi bu.. gecen sene tek. direktor arap ismail di lan. dagilin amk.
  • bu herif bizim takimin basina gecerse defans yapmaktan oluruz, max 2-0 aliriz. 1-0 cogu mac, berabere kalmazsak. portekiz futbol ekolunu en sevmedigim ulkelerden. zaten lig tv falan yurtdisindayim, saati uymuyor diye maclari izleyemiyorum, bu adam da ustune tuy diker. gelmesin istemem.
  • hala takımlarındaki ana sorunu anlayamamış, tekrar ve tekrardan uyutulmuş fenerbahçe taraftarını görmemizi sağlayan teknik adam. hakkaten değişik bir taraftar topluluğu. bazıları başarılı olur yazmış bazıları başarısız olur yazmış. başarılı olsa ne farkederki. diyelim ki bu arkadaş geldi kupaları süpürdü müthiş top oynattı fenerbahçe taraftarının sevgilisi oldu. başkanınız aziz yıldırım olduğu sürece bu tarz başarılar kovulmakla sonuçlanacaktır. (bkz: ersun yanal)
hesabın var mı? giriş yap