şükela:  tümü | bugün
 • müşterileriyle aşırı derecede ilgilenen ve her aşamada müşteri hizmetlerinde çok yardımcı insanların bulunduğu online mobilya sitesi. sürekli indirim kuponları vermekteler ve fiyatlar zaten uygun kargo da ücretsiz olduğundan gerek evinize ufak renk katma peşindeyseniz gerekse sıfırdan ev döşüyorsanız takip edilesi site.
 • hızlı ve başarılı platform. yalnız sitesinin cookie ve/veya session yönetimi ile ilgili ufak sorunları var gibi.
 • stoksuz çalıştıklarından alınan siparişlerin üretimi için 5 iş günü termin veren firma.

  kendileriyle yaşadığım hikayemi anlatmazsam haksızlık ederim,

  siteden bana acil lazım olan 2 parça ürünü sipariş ettim, ödemeyi yaptıktan sonra 5 iş günü sonra gönderileceğini öğrendim, aklımca hemen ertesi gün gönderilecekti. telefonla arayıp durumun aciliyetini birazda ağlanarak (ki gerçekten zaman sıkıntım vardı) telefondaki hanım ablaya izah ettim. ertesi gün pazardı ve pazartesi günü ürün elimdeydi! ben böyle duyarlılık görmedim desem yeri, gözlerim falan yaşardı. gelen malzeme beklediğimden daha kaliteli çıktı o da ayrı mutluluk kaynağı oldu. ciddi anlamda teşekkürü hak eden firma.
 • iletişim bölümünde şöyle bir ifade bulunuyor,

  "ofisimize bekleriz. hem kahvemizi içersiniz hem de iç mimarlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilir, birlikte kumaş örneklerinden renk seçimi yapabilirsiniz."

  ancak ofise girdiğinizde değil kahve içmek size "merhaba" diyecek bir insan bile göremiyorsunuz.
  kimse kafasını kaldırıp kim gelmiş diye umursama zahmetine girmiyor.
 • country serileri çok güzel görünen site.
  gerçekte de fotoğraflardaki gibi güzel ve kaliteli ürünlere sahip mi epey merak ediyor insan.
 • internet üzerinden mobilya ve benzer ürünlerin satıldığı web sitesidir.

  bugün bizzat yaşadığım durumu faydası dokunacağı umuduyla paylaşmak istedim.

  --- spoiler ---

  sitede yayınlanan bir ürünü satın aldım. fakat bana gönderdikleri ürün model olarak aynı olsa da rengi farklıydı. hemen müşteri hizmetlerini aradım. aldığım cevapsa outlet ürünlerde kesinlikle değişim ve para iadesi olmadığıydı. fakat renk farklı olduğundan inisiyatif kullanıp para iadesinin yapılacağını ya da ortaya çıkan fiyat farkını ödersem talep ettiğim ürünü göndereceklerini söylediler. ben de kabul etmedim haklı olarak. bir üst yöneticisine bu konuyu açmalarını istedim. daha sonra bana geri döndüklerinde ise talebimi haklı bulduklarını ve satın aldığım ürün için oluşan fiyat farkının vivense tarafından karşılanacağını söylediler. şimdi eskisini tekrar aldılar ve yenisi bana gelmek üzere kargoya verildi.
  --- spoiler ---

  sonuç olarak fiyat, teknik destek ve müşteri hizmetlerinden memnunum.

  edit: kargolama süreci sancılarla dolu olan sitedir. çalıştıkları kargo firmaları da özensiz taşıma yapıyor. bu konuları düzeltikleri takdirde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
 • (bkz: reklamlar)
 • (bkz: vivense.com)
 • cilgin sali indirimleri oluyor bu sitenin. bugun de lambaderlerde guzel indirim vardi. birkac hafta once yine lambader indirimi yapmislardi, o zaman hepsi tukenmisti. bu sefer hemen kaptim.

  uzun zamandir istedigim bir seydi, ufak bi armagan olacak kendime. sorunsuz bir alisveris olacak gibi, bakalim hayirlisi.

  indirim devam ediyor bu arada.
 • 28 nisan 2015 tarihinde aldığım ürünün 22 mayıs 2015 tarihinde elime geçmesiyle acaba bu adamlar çinden mi getirtiyor dedirten firma.malum (bkz: aliexpress)'den aldığımız ürünlerde aynı sürede geliyor.

hesabın var mı? giriş yap