• müşterileriyle aşırı derecede ilgilenen ve her aşamada müşteri hizmetlerinde çok yardımcı insanların bulunduğu online mobilya sitesi. sürekli indirim kuponları vermekteler ve fiyatlar zaten uygun kargo da ücretsiz olduğundan gerek evinize ufak renk katma peşindeyseniz gerekse sıfırdan ev döşüyorsanız takip edilesi site.
  • hızlı ve başarılı platform. yalnız sitesinin cookie ve/veya session yönetimi ile ilgili ufak sorunları var gibi.
  • stoksuz çalıştıklarından alınan siparişlerin üretimi için 5 iş günü termin veren firma.

kendileriyle yaşadığım hikayemi anlatmazsam haksızlık ederim,

siteden bana acil lazım olan 2 parça ürünü sipariş ettim, ödemeyi yaptıktan sonra 5 iş günü sonra gönderileceğini öğrendim, aklımca hemen ertesi gün gönderilecekti. telefonla arayıp durumun aciliyetini birazda ağlanarak (ki gerçekten zaman sıkıntım vardı) telefondaki hanım ablaya izah ettim. ertesi gün pazardı ve pazartesi günü ürün elimdeydi! ben böyle duyarlılık görmedim desem yeri, gözlerim falan yaşardı. gelen malzeme beklediğimden daha kaliteli çıktı o da ayrı mutluluk kaynağı oldu. ciddi anlamda teşekkürü hak eden firma.
  • iletişim bölümünde şöyle bir ifade bulunuyor,

"ofisimize bekleriz. hem kahvemizi içersiniz hem de iç mimarlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilir, birlikte kumaş örneklerinden renk seçimi yapabilirsiniz."

ancak ofise girdiğinizde değil kahve içmek size "merhaba" diyecek bir insan bile göremiyorsunuz.
    kimse kafasını kaldırıp kim gelmiş diye umursama zahmetine girmiyor.
  • country serileri çok güzel görünen site.
    gerçekte de fotoğraflardaki gibi güzel ve kaliteli ürünlere sahip mi epey merak ediyor insan.
  • (bkz: reklamlar)
  • (bkz: vivense.com)
  • 28 nisan 2015 tarihinde aldığım ürünün 22 mayıs 2015 tarihinde elime geçmesiyle acaba bu adamlar çinden mi getirtiyor dedirten firma.malum (bkz: aliexpress)'den aldığımız ürünlerde aynı sürede geliyor.
  • günün anlam ve öneminden midir nedir, facebook reklamı hiç değişmeden şöyle devam ediyor:

http://i.imgur.com/gferx96.jpg
  • showroom'unu gidip gezeyim diyorsaniz hic bosuna yorulmayin. gitmenizi gerektirecek hicbir sey yok. 1 tane yatak odasiyla, yarim koltuk takimi var.

velhasili internetten satis yapan bir olusum, belli ki showroom'u da ayip olmasin diye acmislar. sitedeki mobilyalari ordakiler de gormemis zaten.
hesabın var mı? giriş yap