• 26.06.2020 tarihinde vivenseden yemek masası ve 4 adet sandalye aldık. önce sandalyelerden 2'sini farklı renkte (vizon rengi) getirdiler. istediğimiz renkteki (taş rengi) sandalyelerden birinin ise sırtı yamuk olarak gönderildi. tamire gönderdiğimiz bu sandalye de bize farklı renkte gönderildi. bunun üzerine 2 ay boyunca bize 3 adet istediğimiz renkte (taş rengi) sandalye gelsin diye bekledik. bin adet mail ve telefon denemesinin ardından bugün (30 kasım) 3 adet sandalye geldi. fakat bu sefer de gelen 3 adet sandalye de mint yeşili olarak geldi. bu kadar süre beklemenin ardından sanki alay eder gibi yine farklı renkte sandalye gönderildi. pişmanlık kelimesi tüm bu yaşadıklarımıza harfi harfine uyuyor. müşterisini bu kadar umursamayan başka bir firma daha yok.
  • 26.06.2020 tarihinde vivenseden yemek masası ve 4 adet sandalye aldık. önce sandalyelerden 2'sini farklı renkte (vizon rengi) getirdiler. istediğimiz renkteki (taş rengi) sandalyelerden birinin ise sırtı yamuk olarak gönderildi. tamire gönderdiğimiz bu sandalye de bize farklı renkte gönderildi. bunun üzerine 2 ay boyunca bize 3 adet istediğimiz renkte (taş rengi) sandalye gelsin diye bekledik. bin adet mail ve telefon denemesinin ardından bugün (30 kasım) 3 adet sandalye geldi. fakat bu sefer de gelen 3 adet sandalye de mint yeşili olarak geldi. bu kadar süre beklemenin ardından sanki alay eder gibi yine farklı renkte sandalye gönderildi. pişmanlık kelimesi tüm bu yaşadıklarımıza harfi harfine uyuyor. müşterisini bu kadar umursamayan başka bir firma daha yok.
  • herkesin şikayet ettiğini bile bile risk aldım ve köşe koltuk siparişi geçtim. 2 ay sonra teslimatı olan ürünü 5 gün geç aldım ve bu sürede müşteri hizmetleri gayet samimi ve içtenlikle sorunumu çözmeye çalıştı. ben firmanın kalitesinden fazlasıyla memnun kaldım. kötü deneyimlerimizi yazıyoruz iyi olanları da yazmalıyız, şahsen ben gayet memnunum yaptığım alışverişten.
  • buradan birkac hafta once 1 halı aldım, teslimat tarihi icin bildirim geldi ve onayladım. teslimat tarihinde bambaska birine ait farklı bir halı getirdiler. kapıda bu ürünü teslim almadım. o günden bu güne kadar kendi aldıgım ürün nerede, ne zaman gelecek hicbir fikrim yok, actıgım destek kayıtlarına da geri dönülmüyor.
  • kasım yedisinde aldığım nago köşe koltuğunun site takibinde 4-5 gündür duran sevkedildi ibaresinden sonra müşteri hizmetlerini aramamla ürüne yarın teslimat randevusu veren sitedir.
    eğer yarın teslim ederkerlerse çok saşıracagım zira teslimat 5 aralık gözüküyordu.
    sözlükte ve şikayet sitelerinde gördüğüm yorumlardan sonra nedense teslimatın söz verdikleri zamanda yapılacağından şüpheliyim.

edit 1: şaşırtmadılar.
    1 aralık olacak teslimati iptal ederek 7 gündür hep ertesi gün kesin teslimat olacak deyip oyalayıp duruyorlar.
    bugün 8 aralık ve bugün yine kesin teslimat olacak dendi.
    müşteri temsilcisine gelmezse iptal edin dendiğinde ise ukala bir tavırla "gelmezse arar iptal edersiniz" dendi.
    bekleyelim bakalım...
    edit2:evet yine ayni senaryo değişmedi ve yine teslimat iptal mesajı attılar.ayın 9'u gelmedi.teslimat ekibi aradı ve yarın için randevu verdiler.hadi bakalım...
    edit: 3 sonunda ayın 10'unda geldi.sorun fec getirmeleri degil oyalamalari oldu kesin tarih verseler sorun degil ama hep yarin deyip küçük esnaf agzi yapmalari hic hoş olmadi.kucuk esnaf 1 haftada yapip getiririz demişti vivense kurumsal diye güvendik...
  • kasım indirimleri zamanında bir adet mutfak halısı almıştım. 3 gün arayla 2 adet aynı mutfak halısı elime ulaştı. gönderdikleri fazladan mutfak halısı için ödeme yapmak istediğimi belirttiğimde 'hediye olarak kabul edebilirsiniz.' yanıtı aldım.

yaşadığım bu deneyimden dolayı tekrar alışveriş yapacağım siteler arasında yer etmiştir. müşteri memnuniyeti bu dönemde kolay kazanılmıyor. kendilerine buradan teşekkürümü iletmiş olayım.
  • yorumlara bakmadan kendilerinden çalışma masası almak gibi bir hata yaptığım sitedir. siparişimin üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen hala kargolanmamış olmaması sebebiyle müşteri hizmetlerine uzun uğraşlar sonucu ulaştım ve hata olmuş ürününüz şu an üretiliyor ve 15 (iş?) günü içerisinde teslim edilecek haberini ancak alabildim, umarım diğer yazarların başına gelen kırık,dökük,farklı bir ürünle karşılaşmam çünkü kafayı yerim.

ayrıca ilk ve son alışveriş yapacağım sitedir.
  • okuduğum memnuniyetsiz yorumlar üzerine alışveriş yapmaya çekindiğim ama ürünlerini ve tarzını da beğendiğim mobilyacı diyeceğim çünkü ürünleri aldım ve gayette hızlı bir şekilde geldi. marriotarite nin burada yazdığı yorum sayesinde mağazadan almaya karar verdim ve toplamda 3 parça ürün 10 gun gibi bi süre içinde teslim edildi. kurulum gerektiren koltuk hemen kuruldu vs vs. okuduğum ve hala yenileri yazılmaya devam eden o kadar olumsuz deneyime rağmen ben oldukça memnunum. mağazadan alın ve her ayrıntıyı detaylıca belirtin, nacizane tavsiyem.
  • müşteri kaybeden ve hiçbir sorun çözmemesiyle daha çok kaybedecek firma.

yordunuz beni be yordunuz! ne boktan çalışan bir firmasınız gerçekten hiçbir şeyin kontrolünü mü yapmıyorsunuz. ‘konuyla ilgili kayıt almaktan’ başka yapacağınız hiçbir şey mi yok!

bir karyolanın yarısı geldi diğer yarısını on gündür bekliyoruz. o gelecek de kurulum yapılacak da bilmem ne. bir de ayna geldi kırık dökük, hala adresten alınacak bir haftadır bekliyoruz ve kargoyla teslim alınacak da değişimi yapılacak da bilmem ne! bi de onu bekleyeceğiz.

hikayeler hikayeler! beklettiğiniz kadar müşteri kaybettiniz tebrikler. beter olun.
  • müşteri kaybeden ve hiçbir sorun çözmemesiyle daha çok kaybedecek firma.

yordunuz beni be yordunuz! ne boktan çalışan bir firmasınız gerçekten hiçbir şeyin kontrolünü mü yapmıyorsunuz. ‘konuyla ilgili kayıt almaktan’ başka yapacağınız hiçbir şey mi yok!

bir karyolanın yarısı geldi diğer yarısını on gündür bekliyoruz. o gelecek de kurulum yapılacak da bilmem ne. bir de ayna geldi kırık dökük, hala adresten alınacak bir haftadır bekliyoruz. kargoyla teslim alınacak da değişimi yapılacak da bilmem ne! bi de onu bekleyeceğiz.

hikayeler hikayeler! beklettiğiniz kadar müşteri kaybettiniz tebrikler. beter olun.
hesabın var mı? giriş yap