şükela:  tümü | bugün
  • sayın cumhurbaşkanımızın yerli ve milli olmadığı gerekçisiyle statlardan arena isminin kaldırılmasını emretmesiyle beşiktaş'ın stadının alacağı yeni isim.

edit: ilk yapim asamasindan beri stadimizin adinin vodafone park olmasini istememe ragmen ulkemizdeki tek adam kararlarina ironi olarak ingiliz stad ismi basligi acayim dedim ama isin bu noktalara gelecegini tahmin etmemistim. yeni onerim estadio del vodafone
  • her şey gibi bu memlekette arena kelimesinin de suyunu çıkarmışlardı, o yüzden başlarda bana gayet sükseli gelen "vodafone arena" ismi de sıradanlaşmıştı, stat açılmadan önce de isminin vodafone park olmasını istiyordum, yaparlarsa isabet olur.

lakin ortalığın arena dolması her ne kadar benim de sinirlerimi bozmuş olsa da, bir şeylerin önüne eğitimle değil de yasaklama yoluyla geçmeye çalışmak tamamen gerzeklik...
  • basindan beri besiktas'in stadina konulmasini istedigim isim. (bkz: #59412367)
  • vodafone park olmalı. adına kampanya başlattım. e başkan duysun bizi
  • adı beşiktaş inönü stadıdır. parayla değişmez böyle şeyler. vodafone gider başka sponsor gelir vs ama bu isim akıllardan kazınamaz.
  • park derken? salıncak falan da mı koymuşlar.

türkiye burası, stad'a park demek kadar saçma bir şey olamaz.

en makulu, vodafone beşiktaş stadı falan olması.
  • başkan bugün düşünüyoruz demiş. arenadan sonra biraz kulağa değişik gelse de modern bir isim.

bu arada twitter kullanıcı adını almıştım isim muhabbeti konuşulurken. taleplerim yerine getirilirse hesabı veririm.

edit: hesap twitter tarafından askıya alınıp vodafone a verilmiştir. taleplerin neydi diye soran 1 2 kişi oldu buraya bırakayım hatıra olarak kalsın.

hızlıresim
  • isim değişikliğinin gündeme geldiği ilk andan beri olmasını istediğim, beşiktaş'ımızın yuvasının muhtemel yeni adı.

(bkz: #68421464)