• egenin* sandviç kültürü ile akdenizin* mevye suyu kültürünü başkentte harmanlamış demirtepede konuşlu mekan. ankarada tek alternatifi yan komşusu dedem pikniktir. son zamanda, bir doğu-batı sentezi olarak kavurmalı sandviç de gördüm o ayrı.
  • her yerde övülünce karışık ayvalık tostu denedim burda portakal suyu ile birlikte. e bildiğin sosisli turşulu ayvalık tostu işte. ikisi 25 tl civarı üstelik. zaten sosis, salamı da acımdan ölsem belki yiyorum. boş bulunduk işte...
  • cayyolu subesinde sosisli 20 liradır. parmak kadar sosise 20 lira vermek mutlu ediyorsa ne diyeyim allah akıl fikir versin.

hadi diyelim oturup bir bardak çay içmek istedin. çay 14 lira.

adam bir de saçma sapan şeylere para vermeyeceğiz demiş...
    t: bir bardak çaya 14 lira alan mekan.
  • gece gece 700 km uzaktan aklima dusen efsane tost yapan mekan.
  • ankara'yı özleme nedenlerindendir.
  • gece gece aklıma düşmüş ayvalık tostlarının sahibi.
  • muhtemelen en son 2015'te üniversiteden mezun olduğum yıl gitmişimdir. gece gece aklıma geldi tostları. offf.
  • çayyoluna sube açacagini duyunca gercekten mutlu oldum artik sacma seylere para vermicez
  • artık istanbul'a gelmesi gereken büfe. istanbuldakiler o kadar kotu ki evde kendimiz yapip yiyoruz sosisliyi bunlarin yuzunden..
  • ankarada orgazmik tostlar yapabilen mekan.bir tost ne kadar güzel olabilir sorusuna verilecek en güzel yanıttır. iş yerime yakın olması nedeniyle öğle yemeğinin kesmediği zamanlarda kaçamak yapmaya gittiğim yer. favorim karışık tost.çerez gibi gidiyo mübarek.10 tane yesem doymak o derece güzel.bak canım çekti şimdi.
hesabın var mı? giriş yap