• şimdi bi tane kız gelip "hafif kaslı erkekler iyi, çok kaslı olmasın :s :s" diye hafif kaslı bir vücut resmi atacak. attığı vücut 3 sene çok sıkı diyet uyku ve antremanla anca yapılabilecek olacak.

kendi yorumum da şu önemli olan kas değil frame, postür.
  • madem sallıyorsun düzgün salla. ifbb prolar bile 30 yaşında ölmüyor. ayrıca steroid kullanmadan bu sporu yapan milyonlarca insan var. beğeni konusuna gelirsek de her erkeğe bir miktar kas yakışır oran orantı boy pos gibi değişkenler var.

edit: (bkz: başlık başa kalmış)
  • bench press, military press ve push-up gibi itme bazlı egzersizler yapmasından kaynaklı olan durumdur.
  • (bkz: seyretme dana)
  • miss ilyrian başlığına prim veren am biti ekşicileri neden öldürmeliyiz?
    çünkü onlar abaza adamlardır.
    100 metreden belli bir trole karşı
    yeni sıçılmış bok gibi cıvık
    bir şakirt gibi amsız
    kayıtsızca sürünerek yaşarlar.

aptal, ambiti ve sığırdırlar.
    miss illyrian başlıklarına kolayca kanarlar
    beyinleri olsa da
    beyinsiz görünmek gibi bir hünerleri vardır.
    herşeyi ciddiye alır ve herkese söverler.
    amı, götü ve memeyi
    birgün olsun düşünmeden duramazlar
    ve birbirlerinin siklerini sıvazlayarak
    egolarını
    büyütmeye çalışırlar.

miss ilyrian başlığına prim veren am biti ekşicileri neden öldürmeliyiz?
    çünkü onlar trollere kanarlar
    zekaları keskin değildir
    dışarıda ezildikçe içeride fuckboy kesilirler.
    önceki entryleri okumaz ve haksızlığa
    ancak kendileri uğrarsa karşı çıkarlar.
    .
    .
    .
  • böyle bir şey vardır.

şunu demiyorum: atletik görünen insan iticidir. hayır, tam tersi, aşırı bir disiplin istediğinin farkında olduğum, geniş omuzlu, dar belli, kasların hafif belli olduğu, şekilli vücut candır.

bir de olayı abartıp balon gibi şişenler var, o balon gibi şişenler, yok işte 63 cm kol ow yes falan kafasında olanlar bana aşırı itici gelmektedir, gözümde şişmanlıktan farkı yoktur. aynı koca bir göbeği çekici bulmayacağım gibi kafam kadar bir kolu da çekici bulamıyorum. insan ölçülerinde yapınız şu vücut geliştirme işini.
  • vücut geliştirenler de o kadar yulaf ezmesi, yağsız pilav, yağsız tavuk, salata, günde 1 koli yumurtayı kızlar beni beğensin diye yemiyor merak etme. o kadar değerli değilsiniz. .d
  • burada vucut geliştiricilerin kaslı görüntüsüne laf edenler;

floransa da bulunan davut kaslı ve damarlı detaylarına bayılırlar, paristeki düşünen adam tricepsleri ve sırtının duruşuna aşık olurlar, herkul ve cacus heykelinin kaslı diri görüntüsüyle cacus a diz çöktürmesine dibi düşer.
  • her ne kadar bir, trolcük başlığı olsa da bu trolcük, iğrenç trolcükler sınıfında olmadığı için şunu yaxmak isterim, ki bir başka kaslı, vücut geliştirmeli başlığa da yazdığım üzere:
    kas şişirmek ile kas inşaa etmek arasında çok büyük fark var!
    şişirilmiş kas iticiliğinden söz edilebilir.
    lâkin, inşaa edilmiş kas iticiliğinden söz etmek pek mümkün değildir!!!
  • erkeklerin vücut geliştirmeyi kadınlar için yaptığını düşünen bir kişi daha.
hesabın var mı? giriş yap