• watsons kartınız varsa indirim de yapıyorlar. ben yengenizi indirimli aldım mesela.
  • zekice bir hareket. enişteniz de beni gratis'te tavlamıştı. indirimde istediğim ürünü almak maksadıyla kalabalığın arasından sıyrılıp reyona tırmanırken ayağım kaydı patilerim de tutunmaya yetmeyince aşağıya düşerken son anda güçlü kollariyla yakaladi beni. 3 yıl yakaladı yakalayacak yakaladı yakalayacak yakaladı yakalayacak şeklinde mutlu aşk şarkıları söyleyerek su gibi geçti. hiç aklima gelmezdi ama şu an çok mutluyuz.
  • akıl sır erdiremediğimdir.

watsons kalabalığından birilerinin üzerinde kung fu figürleri sergilemeden kurtulabilirsem zafer kazanmış sayıyorum ben kendimi.

bi tarafta almak/bakmak istediğim şeylerin önünü amaçsızca kapatan ergenler ve daima ergen kalanlar, diğer tarafta ped alırken bile maydanoz olup burunlarını sokacak bir şeyler bulabilen çalışanlar...

böyle bir kaosun içinde karşı cinsten birini gördüğümde, o kaosun içindeki kadınlardan birinin kuyruğu olduğuna ve gereksiz kalabalık yaptığına inanıp sinirleniyordum. fakat bu başlık sayesinde anladım ki, insanlar alış-verişi bırakıp çiftleşme dansına odaklandıkları için söz konusu kaos ortamı doğuyormuş zaten. yani, en azından yapbozun büyük bir kısmını bu tipler tamamlıyormuş demek ki.

bundan sonra radarlarım açık olacak... bunu yaptığına şahit olduğum ilk şanslı çift de benden beş parmak izli bir suratta muhteşem bir şlaps! kazanacak.
  • yarın orayı yıkarlar...
  • "gidip" kız tavlamak ise; şans ve fırsatları değerlendirmeyi bilmektir.
    "kız tavlamak için" gitmek ise; ağır ezikliktir, eziklikten de ötedir.
  • ben hep gratis'den tavladığım için beni ilgilendirmeyen olaydır.
  • parfüm işini severim. arada watsınsta güzel parfümlerde hatrı sayılır indirimler yapıyor. kontrol etmek için giderim yani.

bir keresinde bir kızcağız yardımcı olabilir miyim diye yaklaştı, parfüm muhabbetine girdik. oramıza buramıza parfüm sıkıp kokluyoruz beraber. benim burnum koptu artık kokudan. skicem parfümünü de esansını da modundayım. dedimki çok teşekkür ederim, başım döndü kokudan, çıkacağım. hatun da olur beraber çıkalım dedi. ben hatunu mağaza görevlisi sanıyordum meğerse o da benim gibi müşteriymiş.

yani diyeceğim o ki, watsıns ilginç bir yer. kız erkek fark etmeksizin insanlar enteresan taktikler geliştirip birbirini tavlamaya çalışıyor. yadırgamıyorum o yüzden.
  • ilginç bir öneri. zira ben kızların watsons ya da gratise girince gözleri kozmetik ürünlerinden başka bir şey görmüyor sanıyordum. brad pitt gelse farkına varmazlar. öyle kendilerinden geçiyorlar. (gerçi brad de yaşlandı, zayn olsun)
hesabın var mı? giriş yap