• bu server'da yaşanmış diyaloglardan bir demet;

a: yaw benim pc kasıyor, nasıl ping atıcam
    b: "/p" yaz
    a: tırnaklarla mı?
    b: hayır tırnaksız
    a: tamam deniyorum
    a: olmadı
    c: bende de olmadı
    d: bende de olmadı
    e: bende de olmadı
    b: zaten bu versiyonda çalışmıyor ping
    a: ha tamam
    c: ok babu$

a: sadece bende mi lag var
    b: evet
    c: evet
    d: evet
    e: siktiğimin creepleri

a: ulan b sen harbi n00b sun
    b: n00b babandır lan daha demin ping atmayı soruyordun
    a: babama laf etme sikerim
    b: ben sikerim
    c: şişt beyler terbiyeli olun
    a: a.k senin! c gibi adamlar olmaz olsun terbiyesiz sensin
    b: harbiden ya c gibi adamlar ayar vermek için oyuna giriyor
    a: haklısın karde$ almayacaksın böyle adamları oyuna
  • sabahın 7 sinde bile aralıksız 3 oyun üst üste oynayabildiğiniz yer. manyak çok tabi.
  • liseli turunsolü olarak kullanılabilecek warcraft 3 sunucusu.

eşyaların simgelerinin shoplarda gözükmediği dota 5.84 haritasıyla birlikte insana yaşlı hissettirir kendini. aegisin birleştirilen bir eşya olduğunu ve 3 charge'ı olduğunu ise hatırlayan son kişi olabileceğiniz gerçeği ile yüzleştirir sizi.
  • dota oynamak icin girdigim ama bir oyunda anlam veremedigim sekilde kufur yedigim server . oyun gayet iyi devam ederken barracks lardan birine direkt dalarak oyunu lehimize cevirmeyi planliyordum. daldim yiktim ve oyun lehimize döndü (zaten bir noob yarida ciktigi icin bir kisi eksiktik ) . ne olduysa bundan sonra oldu herkes yuh diyerek bana bagirmaya basladi . oyunun amaci zaten barracks ları yıkarak kaleyi devirmek oldugu icin once bana bagirmiyolar kaleyi koruyamadiklari icin birbirlerine bagiriyorlar sandim ama kufurler direkt banaydi . sonra defalarca noluyor niye felan diye sorup durdum ama cevap alamadim herkes bana sirtini döndü konuşmadı ben de daha hic bir kaleye barracksa dalamadim hero avi yapmaya basladim . sanirim bilimum strateji oyununda mevcut rush yok kurali gibi bir sey ama anlayamadim hala . eger rush yok gibi bir sey ise icim rahat yok zaten nefret ettigim bir kural

not: ogrendigim kadariyla yaptığım şeyin adı back door (bd) oluyormus. açıklaması ise yanında creepler olmadan tek başına barrackslara kulelere vs.. dalamıyorsun . ayrica sadece weplada değil yurtdışındaki serverlarda da uygulanan bir kuralmış . yine de hoşuma gitmedi istense oyun kodundan kapatılırdı bu tip ataklar . oyun içindeki herşey mübahtır diye düşünmekteyim şifre yazmak hile yapmak hariç
  • çok fazla problem yaşayan server.
  • sağlam server lakin içeriğindeki quitterlara bir çare bulması lazım zira bu denyolar ciddi oyuncuların ağzının tadını bozuyor.
  • oyunun içinde oyundan ayrılıp diğer oyuncuların zevkini kaçıran denyolar olmasa çok güzel bir yer olacak mekan. şu anda da çok güzel tabii gece ikiden sabah altıya kadar oynayacak oyun ve birlikte oynanılacak eleman sağlıyor wc düşkünlerine, lakin kullanıcı hesaplarının bilgi tutması gibi bir vasıtayla quitter diye tabir edilen puştlara bir çare bulması lazım.
  • wc3 oynayan insanlara rastlayamadıgınız server . varsa yoksa dota.
  • yeni adresi http://www.wepla.com/ olmuş, hayırlı olsun.
  • tower defense sevdalılarıyla kaynaşmamı sağlayan yegane server. nickimi gören "ahanda td vardır mafa vardır kesin" diyerek oyunlarıma gelmekte, beni şenlendirmekte... seviyorum sizi... heyt...
hesabın var mı? giriş yap