• yeni bir ekşi sözlük yazarı.
  • kedisi bilmese de benim arkadaşımdır.
  • terbiyesiz, huysuz, haksızlığa tahammülü olmayan bir insan bu. sözlükte çok badisi yok ama gönülden bağlı oldukları var. okumaya doyamadıkları..
    sözlüğe geç girmiş olmanın da huzurluğu var içinde ayrıca.
  • sel gider kum kalır ya, o hep kalır. değeri bilinmesi gereken bir insan, birde güzel güler. içten içten...
  • kendisini eleştiren yazarların nick altını ergen serzenişleri ile dolduran yazardır
  • bir öyle bir böyle olan yazar. tutarsız mı acaba
  • benim aksım gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. sırf bu yüzden, çok bayılmasam da bir süredir takip ediyorum. hatta ödevmiş gibi takip ediyorum. insan kendisine ne kadar da düşkün diyebilir miyiz bu durumda? kendinden en ufak bir iz gördüğünde peşine düşüyorsun diyebilir miyiz? sizler de ne düşündüğünüzü 1905'e faks çekin o halde. biz de bu sırada telefonunuza polifonik galatasaray marşı göndereceğiz. yalnız faksın sonuna telefon numaranızı da yazmanız lazım başında sıfır olmadan. hadi bakalım, bekliyorum.
  • millete troll diyen yazar artığı. bir de ss almış sanki yazdığımı silecekmişim gibi. yahudilerin laneti senin ve senin gibilerin üzerinde olsun.
  • özelden taciz ve hakarette bulunan, ilgi çekmeye çalışan yazar.

(bkz: ak troll)
    (bkz: engelle)
  • (bkz: akit)
hesabın var mı? giriş yap