• ufuk açan yapımlar listesine eklenecek kalitede bir dizi film çalışması.
  • hiç gerçekliğin doğasını sorguladın mı?
  • dolores’in ilk sezonunda sansa stark, ikinci sezonunda khaleesi olduğu dizi.
  • ikinci sezonda anlatacak yeni bir şey bulamayan dizi film.
  • efsane hbo dizisi
  • hbo'nun aşağıdaki 2019 trailer'ında endam etmediğine göre 3.sezonu 2020'de diyebiliriz sanırım... artık ölmez de kalırsak izleriz amk.

https://www.youtube.com/watch?v=yympttvrnpa
  • california'da yaşanan son orman yangınları sırasında setinin yandığı açıklanan dizidir.
  • setin yanması ile birlikte yeni sezon çıkışı gecikecektir muhtemelen
    neyse cana geleceğine robota gelsin
  • şu anlamıyorum diyenler kardeşim sorun sizde zihinsel engellisiniz hadi uzayın lan
  • ilk sezona ed harris ve anthony hopkins olmasa kesinlikle devam etmezdim. ikinci sezon ed harris kaldı, hatırına bir iki bölüm daha belki izlerim diye düşünmüştüm. ikinci sezon ilk bölümde ondan da vazgeçtim.

insanların bu teknoloji ile kovboyculuk oynaması kadar abes bir tema, ai hakkında yapılabilecek en kötü senaryo aralığını oluşturuyor. dizi bir metafor kuyusu gibi ve bu metaforlar hiç bir orjinalliğe sahip değil.

--- spoiler ---
    insan dünyası hakkında hiç bir elle tutulur bilgi yok. sahip tanrılarına baş kaldıran hostlar bilinç geliştiriyor fakat kodlarının üzerine çıkarak ulaştıkları bu sözde bilincin kapasitesini anlatmakta dizi çok başarısız. bu bilinçle meave'in yaptığı şey kendisi için yazılan güncel hikaye olan kaçışı bırakıp sahte anılarındaki çocuğu aramaya gitmek, yani tanrıların ilk senaryosuna geri dönüş. dolores'in bilinç geliştirdiği devamlı söyleniyor fakat tüm hostları öldür hikayesini ona yükleyen arnold, sahiplerini öldüremezsin kodunu değiştiren de ford. yani dizi bu anlamsızlıklara ileride cevaplar sağlıyorsa bile kurgu çok yetersiz, zayıf ki buna inancı kalmıyor izleyicinin.
    --- spoiler ---

bence vakit kaybı bir dizidir, zaman varsa bsg izleyin tekrar.
hesabın var mı? giriş yap